نتایج جستجو برای عبارت :

ماهور

ماهور افشار - هوایی
دانلود آهنگ هوایی با صدای ماهور افشار
Mahoor Afshar- Havaei
خواننده ماهور افشار نام آهنگ هوایی شاعر عاطفه حبیبی ملودی ماهور افشار تنظیم محراب آراد میکس و مستر ایمان احمدزاده طراح گرافیک آریا واحدیان مدیر هنر
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود آهنگ ماهور افشار دریا
در این ساعت  برای شما عزیزان موزیک من ♫ دانلود اهنگ جای تو قرصه یه جای قلبم قبله عشقم خدای قلبم به نام دریا با صدای ماهور افشار به همراه شعر و بهترین کیفیت ها♫
شعر : عاطفه حبیبی | تنظیم قطعه : فتاح فتحی | ملودی : ماهور افشار
Download Old Music BY : Mahoor Afshar | Darya With Text And 2 Quality 320 And 128 On

متن آهنگ دریا ماهور افشار
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب

سایت موسیقی ماهور
کاملترین سایت موسیقی ایران ، دارای بخش های مختلفی از جمله آموزش رایگان همراه با پشتیبانی اینترنتی ، فروشگاه ، مطالب آموزشی ، انجمن گفتگو ، بانک نت موسیقی ، جشنواره و … است .
این سایت با تحلیل صدها اصطلاح آموزشی موسیقی و صدها مطالب تاریخچه و تئوری موسیقی در نوع خود بی نظیر است
همچنین شما می توانید از طریق سلسله مقالات آموزشی ساز ها نوازندگی را فرا بگیرید و در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل از طریق پشتیبان آنلاین مشکل خود ر
دمنوش گل ماهور و خواص درمانی آن
خواص چای گل ماهورچای گل ماهور یکی از بهترین انواع دمنوش های گیاهی خوش عطر و طعم است که از برگ ها و گل های زرد رنگ گیاه گل ماهور (نام علمی : Verbascum) که به نام های خرگوشک و بوصیر هم شناخته شده، تهیه می شود.
در طب سنتی از دمنوش گل ماهور برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرفه های مزمن، سرماخوردگی و آسم استفاده می شود.
در ادامه همراه کوکا باشید تا با تمامی فواید دارویی گیاه گل ماهور برای سلامتی بدن بیشتر آشنا ش
دانلود آهنگ جدید ماهور افشار به نام هوایی
Текст песни Havaei Mahoor Afshar
مجنونم و غرق ابریشمِ نرم موهای توЯ сумасшедший и тону в мягком шелке твоих волос
من میزنم دل به دریای چشمان زیبای تو Я смотрю в море твоих прекрасных глаз
I look into the sea of ​​your beautiful eyes

ادامه مطلب
رویه از جنس چرم طبیعی گاوی نرم از نوع مات فلوتر
آستر و کفی چرم طبیعی بزی
زیره چرم طبیعی گاومیش
کفش تمام چرم دستدوز تبریز
قابل دوخت به صورت سفارشی در رنگ و سایز و چرم دلخواه
مناسب برای مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی
مناسب برای محیط اداری و کاری یا استفاده روزمره
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض ۷ روزه سی سی
مشاهده و خرید کفش مردانه مدل ماهور
دانلود آهنگ جدید ماهور دلشوره
Download New Music Mahoor Delshoore
آهنگ جدید ماهور بنام دلشوره
دلشوره دارم دلشوره دارم دلشوره دارم بد تو هواتم درگیر فرم خاص چشاتم
من بی تو هیچم دوریتو بس کن نگاه کن اینجام منو هوس کن

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ دلشوره

آهنگ های ماهور 
ماهور افشار هوایی
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای ماهور افشار بنام هوایی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ هوایی با صدای ماهور افشار
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی هوایی ماهور افشار با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید ماهور افشار به نام هوایی
دانلود موزیک ماهور افشار بنام هوایی با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی ماهور افشار بنام هوایی
Mahoor Afshar Havaei

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متن ترانه ماهور به نام های زنید

های زنید هوی کشید یار بر این خانه شوداین من مغرورو ببین واله و دیوانه شودازقدمش نفس نفس هوای دل تازه شودمژده ز ناز قدمش عشق به اندازه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودآنشه بی نام و نشان همدم پیمانه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودعاشق بی نام و نشان همدم پیمانه شودکام تمام عاشقان عسل شود شکر شودگل بدهید شهر را که غصه بی ثمر شودحال خراب دل ما بر همگان عیان شوداین دل پیر ما دگر جوان شود جوان شودهای زنید
چند روزی بود که فضای استوری اینستایم دلتنگی ام را جار میزد.‌ خودم هم به ستوه آمده بودم. امروز متوجه پیام دکتر چ ( از مولفین کتابهای درسی) در دایرکت اینستایم شدم. برایم نوشته بود: " مراقب خودتان آقای همسر و بچه ها باشید از پستهای اخیر تان بوی دلمردگی به مشام میرسد " این پیام دکتر چ چنان سیلی محکمی بر من زد که تا آن لحظه متوجه سکوت بقیه نشده بودم. شاید در اینستا کسی از ماجرای پیش آمده خبر نداشت و سکوت کرد ولی در اینجا در ماهور، من از لحظه لحظه اش نو
دانلود سریال ترکی کارادایی با دوبله فارسیکیفیت BluRay 720p اضافه شد
دانلود
نام : کاراداییسال تولید: ۲۰۱۲ – ۲۰۱۵حجم : میانگین ۱۶۰ مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : ATVمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Uluç Bayraktarبازیگران : Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor
خلاصه داستان: کارادایی (به ترکی استانبولی: Karadayı) یک مجموعه تلویزیونی ترکی با کارگردانی اولوچ بایراکتار (کارگردان سریال ایزل) است.سریال کارادایی محصول کشور ترکیه است ومحبوبیت فراوانی
از ناز چشمهای تو ماهور 
پا گرفت
آوای دلنواز ترانه بها گرفت

امشب ترانه‌ها همگی 
عاشقت شدند 
«باران عشق» نُت به نُت از 
تو صفا گرفت

سمفونی دو چشم تو را 
مینوازد آن
تاری که از وجود تو سازش
صدا گرفت

امشب که بغضِ غم غریبانه‌ام
شکست 
از های‌های من دلِ باران
عزا گرفت

با من بیا عبور کن از هفت 
شهر عشق
وقتی که شعر رنگ و نشان 
خدا گرفت

پروین_رضایی

ماهور نام و آدرس جدیدم هست.  نمیدانم چندمین بار است که آدرس وبم را به خاطرش تغییر داده ام ولی هر بار پش
c
دانلود سریال ترکی کارادایی با دوبله فارسی
قسمت ۳۵۰ پایانی اضافه شد
 کاملا پیشنهادیbia2filmm.blog.ir

نام : کارادایی(karadayi)
تولید: ۲۰۱۲ – ۲۰۱۵حجم : میانگین ۱۶۰ مگابایتکیفیت : HDTVمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیبازیگران : Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor
خلاصه داستان: کارادایی (به ترکی استانبولی: Karadayı) یک مجموعه تلویزیونی ترکی با کارگردانی اولوچ بایراکتار (کارگردان سریال ایزل) است.سریال کارادایی محصول کشور ترکیه است ومحبوبیت فراوانی در کشورهای خاورمی
دانلود آهنگ جدید ماهور دلشوره
دانلود آهنگ ماهور به نام دلشوره کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده دلشوره با صدای ماهور از جوان ریمیکس
ترانه : مهتاب انصاری, ملودی : محمدرضا راد, تنظیم : محسن افراسیابی
Download New Music Mahoor – Delshoore

ماهور عزیز آهنگ جدید خود را منتشر کرد.
ساخته جدید ماهور، دلشوره نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ، ۶ مرداد منتشر شد.
ترانه اثر از مهتاب انصاری می باشد.
ملودی این مویک از م
قسمت ۳۵۰ پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز

نام : کاراداییسال تولید: ۲۰۱۲ – ۲۰۱۵حجم : میانگین ۱۶۰ مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : ATVمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Uluç Bayraktarبازیگران : Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor
خلاصه داستان: کارادایی (به ترکی استانبولی: Karadayı) یک مجموعه تلویزیونی ترکی با کارگردانی اولوچ بایراکتار (کارگردان سریال ایزل) است.سریال کارادایی محصول کش
قسمت ۳۵۰ پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز
ترافیک نیم بها

خلاصه داستان: کارادایی (به ترکی استانبولی: Karadayı) یک مجموعه تلویزیونی ترکی با کارگردانی اولوچ بایراکتار (کارگردان سریال ایزل) است.سریال کا
همچنان در درس پس دادن هایم یک نت و در حالت وخیم تر، یک میزان شامل چند نت را جا میگذارم و بعد از اتمام قطعه متوجه میشوم که سودی ندارد و چقدر آن لحظه به این حافظه ی داغانم تاسف میخورم‌. میدانم تمرین بسیار و پی در پی این مشکل را رفع میکند ولی متاسفانه با شروع مدارس و ماموریتهای پی در پی مهربان همسر و مسئولیت خانه و بچه ها وقتی که ناب باشد و حال خوب هم در پی اش، کم برایم پیش آمده است. با این حال آهسته و نرم نرمک قدم برمیدارم باشد که رستگار شوم
شمارش م
نام اثر: هت تریک
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران 
موضوع: خانوادگی
نویسنده کارگردان : رامتین لوافی
تهییه کننده : مجید مطلبی
با هنرنمایی: امیر جدیدی ، پری ناز ایزدیار ، صابر ابر ، ماهور الوند ، همایون ارشادی ، کیانا دریابک
سال تولید: 1396
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 92 دقیقه
درباره فیلم هت تریک :
هت‌تریک فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رامتین لوافی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱
از مزایای خوب یا بد قرنطینه این است که دفتر خاطرات سال آخر دانشگاهم را از انباری بیرون کشیدم و دو سه شب درگیر خواندنش شدم. دقیقا همان لحظات نفس گیر پاییزانی. چقدر با جزئیات نوشته بودم و چقدر با خواندنش در گذشته رها شدم. الان که فکر میکنم اگر پاییزان را دوباره بنویسم اتفاقات، خنده ها و شادیهای بسیاری به آن افزوده خواهد شد. 
یکی از آنها را در پست بعدی منتشر میکنم. دوستان عزیزی که همچنان ماهور را میخوانند خصوصی زیر همین پست کامنت بگذارند که من رم
فردا کلاس تار دارم ولی فقط یک بار مهراز را در آغوش گرفتم و درس آواز از دستگاه ماهور ردیف را نواختم آن هم بسیار بد و پر ایراد. جریان بلیطهای vip فرزاد فرخ که پیش آمد تمام تلاشم شد برنده شدن در این مسابقه. تمام فالورهایم را تگ کردم تا حامی ام باشند برای رسیدن به آرزوی دیرینه ام. حتی استاد عیسی را. دیشب برای استاد عیسی تبریک شب یلدا فرستادم و گفتم درسم را نزده ام و قول دادم جبران کنم. گفتم درگیر جمع آوری لایک برای برنده شدن بلیطهای فرزاد فرخ هستم. است
کتاب ای عشق دست از سرم بردارشاعر: اشکان صمصام

با درد خود خوشیم، به مرهم نیاز نیستاینجا دری به سمت تو ای عشق باز نیستاز بس که "شور" در دل هم ساز ریختند"ماهور" را مجال فرود و فراز نیستگهگاه شک دلیل رسیدن به حاجت استنذر و نیاز کردن اگر چاره ساز نیستمن بارها مقابل ابلیس باختمانگار این حریف قدیمی بباز نیستحی علی... گرفتن دست فتادگانتنها سوال روز قیامت نماز نیستاین شعر رنجنامه ی یک عمر زندگی استهر چند پرچمی است که در اهتزاز نیست
برای تهیه ی این کتا
صدای اذان به گوشم میرسه؛درلحظه  به دلم افتاد یه ختم ۴۰ روزه بردارم و نیت کنم  واسه هرچه زودتر رفع شدن این اوضاع ، به خودم گفتم بهتره   از  تصمیمم بنویسم و بپرسم هرکسی که موافق در این ختم ۴۰ روزه شرکت کنه تا همگی دعا کنیم به امید  زود رفع شدن شرایط.
نیت کردم هر روز پنج بار آیت الکرسی بخونم  به مدت ۴۰ روز ،هرکسی موافقِ و دوست داره شرکت کنه ،کامنت بزاره

+الزامی به شرکت کردن نیست اما اگه خواستید شرکت کنید بهم بگید چون میخوام بدونم چند نفر میشیم.
صدای اذان به گوشم میرسه؛درلحظه  به دلم افتاد یه ختم ۴۰ روزه بردارم و نیت کنم  واسه هرچه زودتر رفع شدن این اوضاع ، به خودم گفتم بهتره   از  تصمیمم بنویسم و بپرسم هرکسی که موافق در این ختم ۴۰ روزه شرکت کنه تا همگی دعا کنیم به امید  زود رفع شدن شرایط.
نیت کردم هر روز پنج بار آیت الکرسی بخونم  به مدت ۴۰ روز ،هرکسی موافقِ و دوست داره شرکت کنه ،کامنت بزاره

+الزامی به شرکت کردن نیست اما اگه خواستید شرکت کنید بهم بگید چون میخوام بدونم چند نفر میشیم.

فکرش را نمیکردم دوشنبه های دوست داشتنی ام اینقدر نازیبا شوند. دو هفته بیشتر است دست به مهراز نزده ام. چقدر این روزها جانکاه و طاقت فرساست. می دانم تنها کسی که حالم را خوب میکند مهراز است ولی دوست دارم با آرامش در آغوشش گیرم. آرامشی که این روزها از همه امان سلب شده است. 
جلسه ی آخری که با استاد عیسی کلاس داشتم سه درس را تحویل دادم. به همان اندازه که خسروانی ردیف ماهور را عالی نواختم چهارمضراب دلکش را گند زدم. پایه ی چهارمضراب ام از ریشه و بن غلط ب
در آینه نگاه می کنم و از خودم می پرسم آیا این قوس برآمده که شمال تا جنوب بدن را مانند تپه ماهور در نوردیده است زیبا نیست؟ حال می خواهد صاف و صیقلی باشد یا از ترک های ریز و درشتی که مانند رودخانه های سرازیر شده به جلگه های سرسبز  پوشانده شده باشد. دست می گذارم رویش و زیر پوستم موجودی انگار مثل  آتشفشانی باشد که هر آن می خواهد پوست زمین را بشکافد و از دل آن خودش را آزاد کند می لرزد . قسمتی از اندامش بالا می آید و سپس به سمت پایین سر می خورد . این ق
خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم
این فیلم شامل سه فاز از زندگی غلامرضا تختی در مقطع کودکی ، نوجوانی ، بزرگسالی و مبازرات مسابقات کشتی و فوت وی می پردازد.

بازیگران
محسن تختی، شاهرخ شهبازی، علیرضا گودرزی، امیررضا فرامرزی، ماهور الوند،
بهنوش طباطبایی، مجتبی پیرزاد، آتیلا پسیانی، فرهاد آئیش، پریوش نظریه

برای دانلود فیلم غلامرضا تختی کلیک کنید
دانلود رایگان فیلم هت تریک
دانلود فیلم ایرانی هت تریک محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی رامتین لوافی
کارگردان: رامتین لوافی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1395 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 92 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: مجید مطلبی
خلاصه داستان: داستان از یک مهمانی شروع می‌شود که لیدا (پریناز ایزدیار) به همراه همسرش (امیر جدیدی) به آن دعوت شده‌اند. لیدا عکاس است وشوهرش فرزاد دقیقا مشخص
ما برای کمک به خرید پیچ و مهره با کیفیت ،اینجا هستیم!
– همکاری مستقیم با تولید کننده پیچ و مهره وندور لیست و همچنین واردکنندگان معتبر،
نمایندگی پیچ و مهره در بازار تهران.
فرصتی که ماهور پیچ برای شما فراهم ساخته است
در ماهور پیچ ما همیشه اعتقاد داشته ایم که هرگز نباید هزینه هایی را بپردازید که کاملاً راضی نیستید.

ما می خواهیم شما با اطمینان از خرید ما لذت ببرید و خوشحال می شویم که هنگام سفارش خرید، تصمیم خود را گرفتید.

تضمین رضایت 100٪ ما
م
دانلود رایگان فیلم هت تریک
دانلود فیلم ایرانی هت تریک محصول ۱۳۹۵ به کارگردانی رامتین لوافی
کارگردان: رامتین لوافی | ژانر: اجتماعی، درام | سال تولید: 1395 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 92 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: مجید مطلبی
خلاصه داستان: داستان از یک مهمانی شروع می‌شود که لیدا (پریناز ایزدیار) به همراه همسرش (امیر جدیدی) به آن دعوت شده‌اند. لیدا عکاس است وشوهرش فرزاد دقیقا مشخص
برگزاری دومین شب از جشنهای بزرگ نیمه شعبان در #زرند 
امشب دومین شب از جشنهای بزرگ نیمه شعبان با حضور پرشور مردم در پارک شهید شهرستان زرند برگزار گردید
در این جشن هنرمندان نونهالان زرندی به همراه اساتید موسسه موسیقی ماهور و گروه باران به هنرنمایی پرداختند.
دوشنبه ی دوست داشتنی این هفته ام مصادف با روز تجمع حامیان ولایت در میدان انقلاب بود.‌ کلاس تارم صبحهاست نگران بودم راهها بسته باشد و نتوانم به کلاس برسم که خواهرم گفت تجمع بعدازظهر است. از وقتی بنزین گران و سهمیه بندی شده است خیابانهای تهران کمی خلوت تر است و اسنپ هم راحت تر گیر میاید. در اسنپ بودم که مریم زنگ زد. گفت سلامش را به استاد برسانم. گفتم دلم برایش تنگ شده است‌. کی شود که باز با هم همراه شویم.
پیرمرد کوچه ی نادری را چند هفته ای است نمی
دوشنبه ی دوست داشتنی این هفته ام مصادف با روز تجمع حامیان ولایت در میدان انقلاب بود.‌ کلاس تارم صبحهاست نگران بودم راهها بسته باشد و نتوانم به کلاس برسم که خواهرم گفت تجمع بعدازظهر است. از وقتی بنزین گران و سهمیه بندی شده است خیابانهای تهران کمی خلوت تر است و اسنپ هم راحت تر گیر میاید. در اسنپ بودم که مریم زنگ زد. گفت سلامش را به استاد برسانم. گفتم دلم برایش تنگ شده است‌. کی شود که باز با هم همراه شویم.
پیرمرد کوچه ی نادری را چند هفته ای است نمی
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

کیفیت Full HD 1080p – HD 720p

قسمت دهم اضافه شد
نام اثر: دانلود سریال نهنگ آبی

کیفیت: HD 1080p , HD 720p

محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: اجتماعی

کارگردان : فریدون جیرانی

با هنرنمایی: ساعد سهیلی، لیلا حاتمی، مصطفی زمانی، حسین یاری، ویشکا آسایش، مجید مظفری، ماهور الوند، حمیدرضا آذرنگ، آزاده صمدی

زبان: فارسی

مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه

سال تولید: 1397

تاریخ انتشار: 1397
داستان سریال
مَلی و راه‌های نرفته‌اش فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌ کنندگی محمد نیک‌ بین محصول سال 1395 است . این فیلم از تاریخ 22 شهریور 1396 در سینماهای ایران اکران میشود و بزودی هم در شبکه ها خانگی راه پیدا میکند . ملی و هزار راه نرفته داستان دختری جوان و کم تجربه به نام «ملیحه» است که با ازدواجی نادرست و بدون رضایت خانواده با جوانی به نام سیامک (با بازی میلاد کی مرام) دچار مشکلاتی می شود . میلاد کی مرام ، ماهور الوند ، السا فیروزآذر ، ج
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 23 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 23 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش
نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی,
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد و
دوشنبه ی این هفته بارانی بود. زیر نم نم باران به کلاس نادری رسیدم‌. ماشین استاد عیسی دم در نبود. گفتم حتما کلاس تعطیل است و من بیخبر بوده ام‌. زنگ در را که زدم‌ استاد در را گشود و اولین نفری بودم که کلاس با من شروع میشد. دختر عمه چند دقیقه بعد من آمد و بعد هم همان آقای تازه وارد. درس این هفته ام رنگ افشاری بود‌. بسیار دلنشین و زیباست این قطعه. درس را تحویل دادم. خوب زدم. استاد عیسی گفت آفرین! معلومه خوب ارتباط گرفتی با این درس. راست میگفت. درسهایی
لینک دانلود قرار گرفت
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
مزون عسلفلکه اول صادقیه ، رحیمی جنوبی ، گلناز سابق، نبش کوچه ناصر سیار، جنب مسکن بهاران ، پلاک 118 ، طبقه سوم ، واحد9

مزون سرای ایرانیانشهرک غرب ، بهار فرحزادی ، بعد از پل نیایش ، خیابان 18 متری مطهری ، 10 متری اول، بوستان 2 ، ساختمان میلاد، طبقه2 ، واحد203

مزون دیبابلوار آفریقا (جردن)، بعد از مرکز خرید الهیه، خیابان گلدان

مزون بانوضلع شرقی میدان هفت حوض، جانبازان شرقی (گلبرگ)، بعد از کوچه لادن، ساختمان 111، پلاک 473، طبقه چهارم، واحد 10

شوی لباس
لینک دانلود قرار گرفت
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
دانلود فیلم هت تریک با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی هت تریک با کیفیت عالی 1080p

دانلود فیلم هت تریک
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : رامتین لوافی
بازیگران: امیر جدیدی، پری ناز ایزدیار، صابر ابر،
ماهور الوند، همایون ارشادی، کیانا دریابک، علیرضا دیلمی، عبدالله احسانی،
بشیر اصلانیان، نیما ابراهیمی، مارال بالایی، داود سلیمانی، مینا سلیمی،
نازنین رادپی، آرش شریفی، هستی سبحانی‌زاده، تورج الوند، رضا دودانگه
خلاصه داستان : فرزا
دانلود فیلم هت تریک با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی هت تریک با کیفیت عالی 1080p

دانلود فیلم هت تریک
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : رامتین لوافی
بازیگران: امیر جدیدی، پری ناز ایزدیار، صابر ابر،
ماهور الوند، همایون ارشادی، کیانا دریابک، علیرضا دیلمی، عبدالله احسانی،
بشیر اصلانیان، نیما ابراهیمی، مارال بالایی، داود سلیمانی، مینا سلیمی،
نازنین رادپی، آرش شریفی، هستی سبحانی‌زاده، تورج الوند، رضا دودانگه
خلاصه داستان : فرزا
دانلود رایگان قسمت دوم 2 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت دوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 2 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت دوم سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی,
ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی,
فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمی
ترخیص کالا یا ترخیص کالا از گمرک نهایی کالاها در نسخه انگلیسی به اقدامی گفته می شود که در آن اداره گمرک اجازه می دهد کالا را از طریق گمرک ترخیص و از بین برد. پس از خروج کالا از انبار گمرک ، کالا تحت نظارت گمرک دفتر ترخیص می شود. همانطور که می دانید ترخیص کالاهای وارداتی به دلیل پیچیدگی معمولاً توسط شخصی غیر از صاحبان کالا انجام می شود که اصطلاحاً ترخیص کار گمرک نیز نامیده می شود.
 در کلیه مراحل این ترخیص کالا ، کار در تهیه اسناد کالا اعم از بیم
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی | دانلود قسمت بیست و یکم سریال نهنگ ابی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و یکم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی
مصطفی زما

پیرمرد موسفید معروف کوچه ی نادری روی چهارپایه اش پشت به دیوار کافه نشسته بود. عینک آفتابی داشت و سیگار لای انگشتانش به نیمه رسیده بود. از کنارش که رد شدیم نان داغ را تعارف زدم. از بالای عینکش نگاهمان کرد و گفت دلم براتون تنگ شده بود نبودین! 
به اهالی محله ی نادری عادت کرده ایم. دو سال است که هر دوشنبه از کنارشان رد میشویم و لبخند به هم هدیه میدهیم.
استاد عیسی امروز مهربانتر و سرحال تر از هفته ی گذشته بود. دختر عمه هم تا مرا دید نمیدانم چرا گفت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان:
بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
دانلود فیلم تمرین برای اجرا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا با کیفیت عالی 1080p
لینک د انلود قرار گرفت
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : محمد علی سجادی
بازیگران: میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی  سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… (با معرفی) نسیم میرزاده، ماهور سجادی
خلاصه داستان :
 یک کارگردان تئاتر تصم
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 20 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 20 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
دانلود رایگان قسمت 17 هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 سریال نهنگ
آبی, دانلود قسمت هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۷ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 نهنگ آبی, دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هفدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
ساعد سهیلی, ماهو
دانلود قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۵ پنجم: مهره‌ی پیاده
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان:
آرمین جوان ۲۵ ساله و درونگرایی است که تصمیم دارد با درس خواندن در رشته
امنیت شب
دانلود سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت 14 سریال نهنگ آبی,دانلود چهاردهم سریال نهنگ آبی,
دانلود قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۴ چهاردهم: اثرات جانبی
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | ته
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا
فیلم سینمایی تمرین برای اجرا به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد علی سجادی در ژانر اجتماعی ساخته شده در این فیلم بازیگرانی مانند میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… نقش آفرینی کرده اند فیلم جدید تمرین برای اجرا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : محمد علی سجادی
موضو
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
دانلود تمام قسمت های سریال نهنگ آبی با تمام کیفیت ها
قسمت 2 اضافه شد
آخرین قسمت منتشر شده: قسمت 2
آخرین فصل منتشر شده: فصل اول
زبان: فارسی
 محصول: ایران
تهیه کننده: سعید ملکان

کارگردان: فریدون جیرانی
امتیاز IMDB: ...
رده سنی: بزرگسالان
ستارگان: لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حسین یاری، ویشکا آسایش، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، آزاده صمدی، ستاره پسیانی، دیبا زاهدی، مجید مظفری، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام کرد
کارگردان : رامتین لوافیبازیگران : امیر جدیدی ، پری‌ناز ایزدیار ، ماهور الوند ، صابر ابر ، همایون ارشادیتدوین : هایده صفی‌یاریسال ساخت : ۱۳۹۵

نقد دبورا یانگ منتقد هالیوود ریپورتر بر فیلم سینمایی هت‌تریک (ماجرای تصادف چهار دوست در تریلر روانشناسانه رامتین لوافی) نمره ۷۰ در سایت metacritic
   "پرداختن به زندگی‌های پوچ طبقه متوسط موضوع محبوب فیلم‌های ایرانی محسوب می‌شود و جمع شدن شخصیت‌ها در کنار هم آغازگر فوران احساسات در کنار چالش‌های اخل

تحلیل سریال نهنگ آبینهنگ آبی تیتر مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی , نویسندگی بهرام توکلی و تنظیم کنندگی سعید ملکان متاع سال ۱۳۹۷ است . این شرکت به سبک اجتماعی - معمایی , در فضایی ماجراجویانه به لهجه پارسی و فرآورده جمهوری اسلامی ایران است ; پخش این سریال از ۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز شده و ۲ مهر ماه ۱۳۹۸ به انتها رسید . نهنگ آبی رنگ در ۳۰ نصیب به صورت هفتگی ( هر سه‌شنبه ) پخش شد . علاوه بر سعید ملکان , شرکت‌ها
دانلود رایگان قسمت 15 پانزدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 15 سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت پانزدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۵ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 15 نهنگ آبی, دانلود قسمت پانزدهم 15 سریال نهنگ آبی, Blue Whale Series Episode 15, Blue Whale Series Episode 15 720p, دانلود قسمت 14 15 1617 18 سریال نهنگ آبی, Blue Whale Series, Nahang Abi Ghesmate 15, nahangeabiseriese, Serial Nahange Abi, تماشای آنلاین سریال نهنگ آبی, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی, دانلود سریال نهنگ آبی, دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080p, دانلود

استان :
خراسان جنوبی
 شهر :
سه قلعه
 فاصله از مرکز استان (بیرجند)  :
137.1 ک.م

خراسان جنوبی جاذبه‌های گردشگری متنوع و بسیاری دارد و کویر در خراسان جنوبی یکی از مهم‌ترین و بهترین قابلیت‌هایی است که می‌تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی و فعال کردن جوامع محلی کمک شایانی داشته باشد. کویر سه قلعه یکی از منحصر به فردترین کویرهای شرق کشور است که با ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی از امکانات بسیار خوبی نیز برخوردار اس
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی با شش کیفیت
 Blue Whale Series E16 1080p
قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت 16 شانزدهم: زندانی
(( لینک های دانلود قرار گرفت ))
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مرواری
دانلود رایگان قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی
قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸: کلید
خلاصه داستان: آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد و کاری می کند تا بتواند ابتکار عمل را از دست جهان دربیاورد. بهمن به ک
دانلود رایگان قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۹: اصلاح شده
خلاصه داستان: آرمین از ژاله می خواهد او را ببخشد و به او این فرصت را بدهد تا با جبران خطاهای گذشته اش به زندگی عا
خسروانی و چهارمضراب دلکش را باید تحویل می دادم. نرسیدم. نمیدانم چرا این هفته اینقدر زود گذشت. خسروانی را تمرین کردم ولی نه آنطور که استاد میخواهد. ردیف ماهور چندین جمله ی کلیدی دارد که اکثر گوشه ها و قطعات به آن ختم میشوند یا اصطلاحا فرود می آیند.  تا کنون به دو جمله اش برخورد کرده ایم که یکی از آن دو در پایان قطعات درآمد، آواز، مقدمه ی داد آمده است. پایان مجلس افروز جور دیگری است که به گفته ی استاد عیسی بسیار پرکاربرد و پرتکرار هم هست‌ کمی در ا
دانلود رایگان قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۲۰: هیأت مدیره
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: تابستان 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
خلاصه داستان: جهان از پرویز میخواهد به قولش عمل کند و در مقابل بازی ای که او با آرمین و مروارید کرده آناهیتا را
میم مثل مرگ
میم اومد و قلب من برای چندمین بار پاره شد!
می گن زهره‌ت که بریزه دووم نمیاری! زهره‌م قرناست که ترکیده....
دلم کنده شده.
من ترسیده‌م! کاملا مشخصه؛ دارم جون می کنم که خودمو جمع کنم!
ما آدم ها، عجب غریبه هایی هستیم! 
ولش کن. داستان که به حرف زدن با شما می کشه لال می شم!
دلم گنجینه داره، گنجینه کلام و اما عقلم کار نمی کنه که برسونم دستتون! 
بقول مادربزرگم: 
           از وقتی او رفته گوش هام سنگین شده! نمی دونم چرا! ماهور تو می دونی؟ فک کنم بخ
دانلود قسمت پانزدهم سریال نهنگ آبی
قسمت پانزدهم 15 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: ملاقات بین پرویز، جهان، نادر و مروارید در خرابه ای دور از شهر شکل می گیرد. هر کسی در پس ذهنش نقشه ای دارد، هر کسی برای شلیک کردن انگیزه ای د
میم مثل مرگ
میم اومد و قلب من برای چندمین بار پاره شد!
می گن زهره‌ت که بریزه دووم نمیاری! زهره‌م قرناست که ترکیده....
دلم کنده شده.
من دیگ نمی ترسم! 
دارم جون می کنم که خودمو جمع کنم!
ما آدم ها، عجب غریبه هایی هستیم! 
ولش کن. داستان که به حرف زدن با شما می کشه لال می شم!
دلم گنجینه داره، گنجینه کلام و اما عقلم کار نمی کنه که برسونم دستتون! 
بقول مادربزرگم: 
           از وقتی او رفته گوش هام سنگین شده! نمی دونم چرا! ماهور تو می دونی؟ فک کنم بخاطر مغزمه!
دانلود رایگان فیلم سینمایی غلامرضا تختی
فیلم ایرانی غلامرضا تختی ۱۳۹۷ به کارگردانی بهرام توکلی
کارگردان: بهرام توکلی | ژانر: زندگینامه، درام، ورزشی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 113 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: BluRay
خلاصه داستان: فیلم با قرائت و امضای وصیت نامه و خودکشی غلامرضا تختی آغاز می‌شود، سپس با فلش بک از دوران کودکی اش را که در فقر شدید
لوافی در آخرین اثر خود یعنی هت‌تریک، سنگ تمام گذاشته و فیلمی را خلق کرده که هرچقدر هم سخت‌گیرانه به آن نگاه کنیم، سخت است که بتوان از آن ایراد گرفت.
خلاصه داستان فیلم هت تریک:
لیدا (با بازی پریناز ایزدیار) به همراه شوهر خود یعنی فرزاد (با بازی امیر جدیدی) در یک مهمانی حوالی اطراف پایتخت هستند و به همراه کیوان (با بازی صابر ابر) که دوست مشترک این زوج است تصمیم می‌گیرند که از مهمانی بروند. کیوان دوست دختر جدید خود به نام رها (با بازی ماهور الوند)
دانلود فیلم غلامرضا تختی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی غلامرضا تختی با کیفیت عالی
نام فیلم : غلامرضا تختیژانر : اجتماعی | بیوگرافی | ورزشیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۷کارگردان : بهرام توکلیبازیگران: محسن تختی ، سیاوش طهمورث ، ماهور الوند ، حمیدرضا آذرنگ ، پریوش نظریه ، فرهاد آئیش ، بهنوش طباطبایی ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ، معصومه قاسمی پور ، شیرین یزدان بخش ، علیرضا گودرزی ، شاهرخ شهبازی ، جمشید آبلو ، امیررضا فرامرزی ، مجتبی پیرزا
دانلود قسمت چهاردهم سریال نهنگ آبی
قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: آرمین، مروارید و جهان برای از بین بردن پرویز برنامه ریزی می کنند، هر کدام روشی دارند ولی هدفشان ظاهرا یکی است، هاله سعی می کند به کمک دکتر
دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال نهنگ آبی
قسمت سیزدهم 13 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: نادر به هدف حذف کردن پرویز، جهان را به پرویز معرفی میکند و قرار ملاقاتی با او میگذارد. غزل به دنبال فهمیدن راز زندگی گذشته ی نادر است، هاله
خشایار الوند متولد 1346 در تهران، نویسنده و کارگردان است
دانش آموخته کارگردانی می باشد و فعالیت خود را با نویسندگی شروع کرد و با همکاری مهران مدیری به اوج شهرت رسید و حالا خود در سودای کارگردانی بود

خانواده هنری
خشایار برادر کوچکتر کارگردان سرشناس سیروس الوند می باشد، خواهرزاده خشایار نیز خانم ماهور الوند از بازیگران نوظهور سینما می باشد
پدرش مرحوم عیسی الوند، فرهنگی و مدیر مدرسه بود
علاقه به نویسندگی
علاقه خشایار به فعالیت هنری بخاطر بر
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت پانزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت ۱۵ سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی ۱۰۸۰p
لینک دانلود قرار گرفت

صفحه اینستاگرام آوا موزیک کانال تلگرام آوا موزیک

ژانر فیلم : معمایی
زبان فیلم :
سال انتشار : ۱۳۹۸
محصول کشور : ایران
کیفیت : ۴۸۰,۷۲۰.۱۰۸۰p
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی,
ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زا
دانلود رایگان قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
خلاصه داستان: آرمین و مروارید که زندانی جهان هستند در دام بازی ای افتاده اند که برنده آن زنده می ماند و بازنده حذف خ
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
ژانر: درام,اجتماعی
زبان: فارسی
سال انتشار: 1398
رزولوشن تصویر: 480P720P1080P
کیفیت فیلم: 
زمان: دقیقه
فرمت: mkv
حجم: متفاوت با هر کیفیت
محصول: ایران
ستارگان: امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، صابر ابر، ماهور الوند
کارگردان: رامتین لوافی

ادامه مطلب
خلاصه داستان سریال نهنگ آبی :
آرمین دانشجوی تیزهوش و درونگرای رشته امنیت شبکه است که بیشتر وقت خود را در سایت کتابخوانی تازه تاسیس اش صرف می کند. پدر او به بیماری ام اس مبتلاست و در آستانه جدایی از مادرش قرار دارد. در این میان سایت کتابخوانی آرمین باعث آشنایی او با ژاله و ورودش به ماجراهایی عجیب و تازه می شود…

همه چیز حول یک فرد و توانایی‌های او می‌گردد. توانایی‌هایی که دیگران را هم از مسیر اصلی زندگی شان دور و وارد یک بازی خطرناک می‌کند. آ
 خلاصه رمان :اون فرق داره با تموم دخترا-دختری که مردونگیش چوب شده تو سر نامردا-پسری که زندگی و دنیاش شدهدینش
قسمتی از رمان:ملک باشه و َم َلک باشه به کسی میدم که َکس باشه پیرهن تنش اطلس باشه ۱۱۸شاه شهر ما بیاد باصد برو بیاد با گنج هدیه ها بیاد ایا بدم ایا ندم به کسی میدیم که کس باشه پیرهن تنش اطلس باشه ومهنازهم شروع کرد قر دادن بعد از ظهرشده بود ،وسه تایی رفتیم که حاظربشیمو بعد از اینکه حاظرشدیم بابای لیلا هم اومدونشسته بودیم منتظر مهمونا لیلا
هفته ی اول دی ماه تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل شد و راهی شمال شدیم و کلاس دوشنبه را نرفتم. درسم همان آواز از دستگاه ماهور ردیف است. از شمال هم که برگشتم کمی تمرین کردم ولی باز در یکنواخت اجرا کردن قطعه مشکل دارم. قطعه ی آواز رو دوست داشتم و خیلی دلم میخواست بتوانم بی ایراد بزنم. چیزی که من تا کنون از ردیف و قطعاتش متوجه شدم این است که بیشتر به شنیده ها و نواختهای پیشینیان متکی است تا خود نت. در قسمتی از قطعه ی آواز میبینیم که چندین نت دو لاچنگ د

حالا وارد هفته‌ی سوم آذر ماه نود و هشت میشیم و آبان ۹۸ دورتر می‌شود. کلماتی که از روز اولی که به اینترنت دسترسی پیدا کردم توی سرم هستن رو بالاخره دارم تایپ می‌‌کنم. وقتی که نتم وصل شد و بالاخره به زندگی عادی برگشتم یک چیزی با قبلا فرق داشت.
من آدمیم که وقتی یک کودک کار میاد کنار ماشین تا گل بفروشه رومو می‌کنم اونور چون تحمل همچین صحنه‌ای رو ندارم و تا مدت ها حالم بد میشه. وقتی یه اتفاق ناگوار و بد میافته خانواده سعی می‌کنن من خبردار نشم چو
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HDدانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیمقسمت 19 (رمز) قرار گرفت

منتشر کننده : سیمرغ فیلم
کیفیت: |4K|1080p|720p|480p|
کشور سازنده: ایران
ژانر: معمایی ، اجتماعی
کارگردان: فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ
آرمین دانشجوی تیزهوش و درونگرای رشته امنیت شبکه است که بیشتر وقت خود را در سایت کتابخوانی تازه تاسیس اش صرف می کند
گیاهان درحال رشد غیر مقاوم بوده و قادر به مقاوم شدن نیستند. لذا رکود در طول ماههای سرد زمستان برای بقائ گیاهان و درختان میوه ضروری می باشد. درختان میوه در زیستگاهای طبیعی خود به ندرت توسط سرما صدمه می بینند زیرا در آنها مکانیسم سازگاری در آنها توسعه یافته است که به آنها اجازه می دهد در طول شرایط آب و هوایی شدید زمستان به حالت رکود بروند.اکثر درختان میوه منطقه معتدله در معرض یخبندان زمستان یا سرما زدگی بهاره قرار می گیرند که این امر موجب خسار
بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد بازیگر ایرانی، زادهٔ مرداد ۱۳۶۱ در تهران است. وی دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر ایرانی می‌باشد.
تولد: ۱۳۶۱ تهرانملیت : ایرانی
پیشه : بازیگر
زمینه فعالیت :سینما
سال‌های فعالیت : ۱۳۷۷ تاکنون
والدین : جلیل فرجاد
تأثیرات : مونا فرجاد (خواهر)
فیلم‌شناسی
مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. این هنرمند در فیلم‌هایی چو
دانلود سریال نهنگ آبی کامل با کیفیت عالی ۱۰۸۰p , 720p با حجم کم تمام قسمت ها
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیم

خلاصه نهنگ آبی :
یه دانشجویی باهوش اما تودار در رشته امنیت و برنامه نویسی بنام آرمین
که وقت خود را در مرکز کتابخانه تازه تاسیس خود میگذراند و با دختری بنام
ژاله آشتا میشود و ماجراهای عجیبی را از یک عشق رقم میزند ، از تفاوت سنی
دو عاشق …پدر آرمین بیماری Ms دارد و میخواهد از مادرش جدا شود ، او با
مشکلات زیادی روبرو است.
ساعد سهی
دانلود قسمت 1 سریال نهنگ آبی با کیفیت مختلف در کادر قرمز رنگ
 ↓ قسمت اول سریال نهنگ آبی منتشر شد ↓
 دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 480p

.دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 720p
دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080p.
دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080pHQ

دانلود قسمت سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمد
این مطلب درباره حسن کسایی یکی از بهترین نی نوازان تاریخ است مردی که بسیاری از آهنگ ها و آواز ها را برای نی ساخت
زندگی نامه
حسن کسائی به گفته خود در تاریخ ۳ مهر ۱۳۰۷ در خانواده‌ای تاجرپیشه به دنیا آمد. پدرش، «حاج سید جواد کسائی» از تاجران به نام آن زمان اصفهان بود که دلیل علاقه و انسی که با موسیقی داشت، با استادان و بزرگان آن زمان مانند سید حسین طاهرزاده، جلال‌الدین تاج اصفهانی، اکبر خان نوروزی، خاندان شهناز (شعبان‌خان، حسین آقا، علی آقا
هزار دره مثل یک مخمل سبز با طراوت و زیباست

ترکمن صحرا محدوده‌ای عجیب است. جنگل و دریا، کوه و بیابان را یکجا دارد. بیهوده نیست  که ایران کوچک نامیده می‌شود. هزار دره و قبرستان خالد نبی یکی از  دیدنی‌های مهم این محدوده از ایران است که در کنار مردمان ترکمن صحرا، اسب و  موسیقی دلربای عشایری گردشگران زیادی را به سوی خود می‌کشاند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به ترکمن صحرا و هزار دره اعجاب انگیزش سفر کنیم.
هزار دره کجاست؟
هزار دره
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم و سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت بیستم و سوم 23 سریال نهنگ آبی
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی ، اجتماعی
شبکه پخش کننده : نمایش خانگی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تعداد قسمت ها : –
نویسندگان : بهرام توکلی
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پ
دانلود قسمت 9 سریال نهنگ آبی 
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نهم با لینک مستقیم 
دانلود قسمت نهم 9 سریال نهنگ آبی 
دانلود قسمت 9 سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش ن
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پ
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
کویر سه قلعه یکی از منحصر به
فردترین کویرهای شرق کشور است که با ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ایجاد
اقامتگاه‌های بوم‌گردی از امکانات بسیار خوبی نیز برخوردار شده است.این منطقه در 37 کیلومتری مرکز بخش سه قلعه (خراسان جنوبی )
واقع شده و به عنوان نقطه‌ای مناسب و مرجع در کشور شناخته شده است.اسکیت سواری و سرخوردن از بالای رمل‌های
شنی، شترسواری و گاهی هم مسابقه شتردوانی، موتورسواری از نوع چهار چرخ  در وسعت بی‌حد و مرز بیابان لذتی بیش از آب
تنی
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HD 
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیم 
قسمت 10 قرار گرفت
دانلود سریال نهنگ آبی
سریال ایرانی نهنگ ابی
مشخصات سریال
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
گروه فیلم :  معمایی ، اجتماعی
شبکه پخش کننده : نمایش خانگی
تهیه کننده : سعید ملکان
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
شهر اربیل عراق  (به کردی: هه‌ولێر)، پایتخت اقلیم کردستان عراق و مرکز استان اربیل، از قدیمی‌ترین شهرهای دنیا است. در سال ۲۰۱۸ روزنامه دیلی میل، آن را پنجمین شهر امن دنیا معرفی نمود. اربیل، که شهرنشینی در آن قدمتی ۸۰۰۰ ساله دارد، چهارمین شهر بزرگ عراق بوده و هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان است. در این مطلب از مجله گردشگری سفرزون می‌خواهیم نگاهی به این شهر کهن و جاذبه‌های گردشگری آن داشته باشیم. با ما همراه باشید.
موقعیت مکا
کویر سه قلعه یکی از منحصر به
فردترین کویرهای شرق کشور است که با ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ایجاد
اقامتگاه‌های بوم‌گردی از امکانات بسیار خوبی نیز برخوردار شده است.این منطقه در 37 کیلومتری مرکز بخش سه قلعه (خراسان جنوبی )
واقع شده و به عنوان نقطه‌ای مناسب و مرجع در کشور شناخته شده است.اسکیت سواری و سرخوردن از بالای رمل‌های
شنی، شترسواری و گاهی هم مسابقه شتردوانی، موتورسواری از نوع چهار چرخ  در وسعت بی‌حد و مرز بیابان لذتی بیش از آب
تنی
موضوع: شولستانمقدمهشولستان بلوکی از توابع شاپورِ کازرون است که طایفه مَمَسَنی از ایلهای فارس در آنجا ساکن اند و هوایش سرد است. ابن بطوطه که در سال703 هجری این ناحیه را دیده چنین می نویسد: "اطراف کازرون را بلاد الشول گویند و امروز به شولستان معروف است". (لسترنج، 228) بلاد الشول نام بلوکی است در جنوب فارس، این ناحیه در دوره ساسانیان داخل منطقه شاپور خره بود و قبه آن را شاپور اول بنا نهاد که در سال23 هجری عثمان بن ابی العاص این منطقه را تصرف کرد و شول

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها