نتایج جستجو برای عبارت :

Block

مى خواهم که روزى تو را مقرر کنمتا فکرت آسوده باشدبهلول گفت : مانعى ندارد ولى سه عیب دارد!#اول : نمى دانى به چه چیزى محتاجم ،تا مهیا کنى#دوم : نمى دانى چه وقت مى خواهم#سوم : نمى دانى چه قدر مى خواهمولى خداوند اینها را مى داند،با این تفاوت که اگر خطائى از من سر بزند تو حقوقم را قطع خواهى کردولى خداوند هرگز روزى بندگانش را قطع نخواهد کرد
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
دیدین که از کسی میپرسیم برای چی این کار خوب رو انجام دادی؟ و میگه برای ثواب این کار؟
چقدر این دلیل میتونه ارزش اون کار خوب رو بیاره پایین...
قبول دارم افراد تا یه جایی نیاز به جایزه دارن برای انجام کارهاشون... ولی این برای بچه هاست... واقعا این برای بچه هایی هست که برای خوب و بد رو تشخیص نمیدن و نیاز به جایزه دارند تا کار خوب رو انجام بدن...
میگن اگر مثلا فلان کار رو انجام بدی فلان مقدار
سلام. قبل از هرچیز سال نو رو به شما تبریک میگم! امیدوارم سال جدید براتون بهترین سالی باشه که تا الان سپری کردید.ولی نه به اندازه سال بعدتون!
چند وقتی هست که روزانه دست کم یه جدول سودوکو حل میکنم تو گوشی! واسم خیلی بازی جذابی هست و ذهنمو آروم میکنه...
وسط بازی یه چیزی به ذهنم اومد، گفتم حیف هست که اینو ننویسم!
ادامه مطلب
که پادشاه را مجذوب خود کرده بودپادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنیدنجار آن شب نتوانست بخوابد .همسر نجار گفت :مانند هر شب بخواب .پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید .صبح صدای پای سربازان را شنید.چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که دریغا باورت کردم .با دست لرزان در را باز کرد و دستانش را جلو برد تا سرب
سرخ پوست پیری برای کودکش ازحقایق زندگی چنین می گفت: در وجود هرانسانی همیشه مبارزه ایی جریان دارد مانند مبارزه دوگرگکه یکی ازگرگها سمبل بدیها مثل: حسد غرور،شهوت، دروغ تکبرو خودخواهی است و دیگری سمبل: مهربانی عشق، امید و حقیقت.سخنان پدر، کودک رابه فکر فرو برد،تا اینکه پرسید :پدر کدام گرگ پیروز میشود؟پدر لبخندی زد و گفت‎ ‎:‎ ‎گرگی که تو به آن غذا میدهی.
داستان غم انگیز یک داستان آشنا!  پدر میخواست بچه را برای گردش بیرون ببرد ...رفت ماشین را روشن کرد و عقب عقب از در خارج شد .... ناگهان صدای جیغ بچه را زیر ماشین شنید ....بچه زیر ماشین له شده بود ...با عجله ماشین را کنار زد ..  باورش نمیشد ...بچه غرق خون بود .... بچه خودش را کشته بود ....@dastan9 مرد داشت دو دستی توی سر خودش میزد و گریه میکرد که همسایه ها سر رسیدند ...شروع کردند به فحش دادن به مرد ... فحش ها هر لحظه شدیدتر میشد ...عده ای شروع کردند به زدن مرد ... کم کم کا
مشخصات کلی محصول

جنس

نخ

فرم لباس

معمولی

مورد استفاده

روزمره
با سلام
شاید
شما هم مثل من دوست داشته باشید هر از گاهی یک برنامه کاربردی جدید امتحان
کنید! مدتیست vim , nano , Emacs و vi و ... را امتحان کرده‌ام و هر کدام
نکات مثبت و منفی خودشون را داشتند ولی امروز با ادیتوری آشنا شدم که قواعد
بازی رو (برای من) عوض کرد!
در
سایت slant.co به مقاله‌ای برخوردم که بهترین ادیتورهای تحت ترمینال را از
نظر خودش رتبه‌بندی کرده بود و در رتبه اول ادیتور micro بود، ادیتورهای
رده های بعدی عموما clone هایی از Emacs و vim بودند ولی چرا micro انت
مشخصات فنی میل باستانی مدل مدرن
مشخصات کلی

ابعاد
68*13 سانتی‌متر

وزن هر دمبل
3.4 کیلوگرم

نوع دسته
بدون روکش

مناسب برای
باشگاه , تناسب اندام , آقایان , خانه

قطر میله
40 میلی‌متر

شکل وزنه
دایره

قابلیت اضافه کردن وزنه
ندارد

پایه
ندارد

سایر توضیحات
جنس چوبی

قیمت: 200,000 تومان
خرید:989308962799+

مردی ثروتمندعزرائیل نزدش آمد تا جانش را بگیردگریه و زاری کرد و مهلت خواست، اما عزرائیل نپذیرفتگفت:
همه دارایی ام را بگیر و فقط یک روز به من مهلت بده. باز هم فایده ای
نداشت. مرد گفت: پس فقط به اندازۀ نوشتن یک جمله به من وقت بده. عزرائیل
پذیرفتاو نوشت:من خواستم یک روز عمرم را 300هزار دینار بخرم، اما نفروختند.شما قدر عمرتان را بدانید، چون نه فروختنی است و نه خریدنی.
سلام دوست عزیز
امیدوارم در حالی که داری این مطالب رو می‌خونی خوب و سرحال باشی.
تو این نوشته که توی ویرگول منتشر کردم، داستان زبان یادگرفتن خودم رو برای شما تعریف کردم. من از این داستان البته هدفی دارم و امیدوارم شما هم فایده لازم رو از نوشته ببرین.
نوشته من شامل 5 قسمت خواهد بود:
یادگیری زبان قبل از ورود به کلاس‌های فشرده تافل
دوره یادگیری زبان انگلیسی بعد از کلاس‌های فشرده تافل
شروع یادگیری زبان فرانسه با معلم و کلاس
دوره خودآموزی زبان فرا
در عالم کودکی به مادرم قول دادم ،که تا همیشه هیچ کس را بیشتر از او دوست نداشته باشم.مادرم مرا بوسید.و گفت : نمی توانی عزیزم !گفتم : می توانم ، من تو را از پدرم و خواهر و برادرم بیشتر دوست دارم .مادر گفت : یکی می آید که نمی توانی مرا بیشتر از او دوست داشته باشی .نوجوان که شدم دوستی عزیز داشتم .ولی خوب که فکر می کردم مادرم را دوست داشتم .معلمی داشتم که شیفته اش بودم ولی نه به اندازه مادرم !بزرگتر که شدم عاشق شدم ، خیال کردم نمی توانم به قول کودکی ام عمل
چرا باید از ابزارهای بازاریابی و معیارهای سنجش برای اندازه‌گیری عملکرد خودمان در بازاریابی استفاده کنیم؟
در دو مقاله‌ی قبلی درباره‌ی مأموریت و چشم انداز کسب و کار توضیح دادیم؛ حالا به بحث سنجش عملکرد و ابزارهای بازاریابی رسیده‌ایم که بخش دیگری از تهیه‌ی پلن بازاریابی است.
ادامه مطلب
مشخصات فنی میز تحریر تاشو دیواری کاردینو مدل غزل
مشخصات

طول
80 سانتی متر

عرض
60 سانتی متر

ارتفاع
20 سانتی متر

جنس
MDF

روکش
دارد

پایه
ندارد

قابلیت تنظیم پایه
ندارد

جاپایی
ندارد

اقلام همراه
رولپلاک و پیچ

سایر توضیحات
میز تاشو کم جا
این میز بر روی دیوار نصب می شود

قیمت: 200,000 تومان
بعد از تحریم های نرم افزاری که شامل کشور عزیزمون ایران شد ، سرویس هایی مانند سرویس های شرکت گوگل به تعداد زیادی از دسترس ایرانی ها خارج شد .
یکی از این عذاب ها ، تحریم بودن بخش توسعه اندروید است .
برای مثال اگر بخواهید به سایت توسعه دهندگان گوگل مراجعه کنید با پیغام عدم دسترسی مواجه می شوید .
ادامه مطلب
آشنایی با روش‌های رفع پلاجیاریسم می‌تواند منجر به دریافت امتیازی خوب از نرم افزارهای بررسی سرقت ادبی مانند آیتنتیکیت (iThenticate) شود.

این برنامه، هر مقاله و محتوایی را با مقایسه با منابع دیگر بررسی می‌کند. در ادامه به روش‌هایی برای رفع پلاجیاریسم اشاره شده است. به کمک این روش‌ها، رفع سرقت ادبی میسر می‌شود:
پارافریز مقاله با بازنویسی آن
ذکر منابع و مآخذ
استفاده از نقل‌قول
نقل‌قول با ذکر منابع و مأخذ
ذکر منابع و مآخذ پروژه‌های قبلی خود
ا
آشنایی با روش‌های رفع پلاجیاریسم می‌تواند منجر به دریافت امتیازی خوب از نرم افزارهای بررسی سرقت ادبی مانند آیتنتیکیت (iThenticate) شود.

این برنامه، هر مقاله و محتوایی را با مقایسه با منابع دیگر بررسی می‌کند. در ادامه به روش‌هایی برای رفع پلاجیاریسم اشاره شده است. به کمک این روش‌ها، رفع سرقت ادبی میسر می‌شود:
پارافریز مقاله با بازنویسی آن
ذکر منابع و مآخذ
استفاده از نقل‌قول
نقل‌قول با ذکر منابع و مأخذ
ذکر منابع و مآخذ پروژه‌های قبلی خود
ا
کار خدا رو ببین!

داری رانندگی می کنی، یهو می بینی لاین کناری خلوت شده

سریع راهنما می زنی و خوشحال وارد اون لاین میشی.

اما انگار دنیا باهات سرِ لج داره...

الان لاین قبلی خلوت شده و لاینی که واردش شدی شلوغ تره

این اتفاق وقتی که میخوای زمان سفرت رو هم انتخاب کنی اتفاق میوفته

یه وقتی رو انتخاب می کنی که به نظرت میاد همه اون ساعت رو انتخاب نمی کنند اما وقتی وارد جاده میشی می بینی از قضا اونها هم همین ساعت رو انتخاب کردند...

چرا؟؟

خب اونها هم مثل تو
به زودی شاهد ورژن ۶ خواهیم بود ;)اگر منتظر بودید یا بودیم که ورژن 5.9 لاراول تا سه هفته دیگه به دستمون برسه و بعد از 5.5 یک ورژن جدید ‌LTS داشته باشیم، این انتظار سرانجام نداره !!!! چون لاراول داره میره روی ورژن ۶. آخه چرا؟؟؟؟
ادامه مطلب
نقل است ساربانی در آخر عمر خود،شترش را صدا می‎زند و به دلیل اذیت و
آزاری که بر شترش روا داشته از شتر حلالیت می طلبد. یکایک آزار و اذیت‎هایی
که بر شتر بیچاره روا داشته را نام می‎برد. از جمله؛ زدن شتر با تازیانه،
آب ندادن ، غدا ندادن، بار اضافه زدن و …. همه را بر می‎شمرد و می‎پرسد آیا
با این وجود مرا حلال می‎کنی؟شتر در جواب می‎گوید همه اینها را که گفتی حلال می‎کنم، اما یک‎بار بامن کاری کردی که هرگز نمی‎توانم از تو درگذرم و تو را ببخشم.سار
سرپرست محترم ! ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﺕ ﺎﺩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻮﻧﻪ ﺑﺮﻗﺼﺪ !ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩ ﻪﻮﻧﻪ ﻧﻤﺎﺯﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﺪ ! ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻮﻧﻪ ﺍﻭﺍﺯ ﺑﺨﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩﻪ ﻮﻧﻪ ﻗﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻨﺪ. ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺶ ﺯﺒﺎ ﻧﺮﺩﺍﻥ ﺑﻠﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺣﺠﺎﺏ ﺯﺒﺎﺑﺮﺩﺍﻥ !ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺪﻩ ﻪ ﻪ ﺑﺎﺯﺮ ﺎ ﺍﻭﺍﺯﺧﻮﺍﻥ ﺭﺍﺍﻟﻮﺶ ﺩﺭ ﺯﻧﺪ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ،ﺑﻪ ﺍﻭ ﺎﺩ ﺑﺪﻩ ﻪ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﻮﻣﻨﻦ ﺑﻬﺘﺮﻦ ﻣﺜﺎﻝ ﺍﺯﺯﻧﺎﻥ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪﻪ ﺑﺎ
رسوایِ جماعت یا رسوایِ خدا... همه‌مون دیدیم و شنیدیم که بعضی‌ها در توجیه کار غلطی که انجام میدن، میگن:"خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو".حالا میدونی قرآن در این باره چی جواب میده؟ قرآن میگه:اتفاقاً خیلی جاها، اگه همرنگ جماعت بشی، رسوا میشی،البته نه رسوایِ جماعت، بلکه رسوایِ درگاهِ خداوند.چرا؟چون بیشترِ مواقع، جماعت تو رو گمراه میکنند. سند میخوای؟ سوره انعام، آیه ۱۱٦ و إِن تُطِعْ أَکْثَرَ مَن فِی الْأَرْضِ یُضِلُّوکَ عَن سَبِیلِ اللَّه
با گسترش کرونا و تعطیلی مدارس بحث آموزش مجازی جایگزین آموزش حضوری شده
اینجا میخواییم به آموزش ساخت فرم آزمون آنلاین در اپلیکیشن شاد و سایر پیامرسانهای داخلی و خارجی از جمله تلگرام، واتساپ، بله، سروش ، گپ و ... بپردازیم
فرقی نمی کنه در کدام پیامرسان کلاس خود را تشکلیل داده باشید و آموزش ساخت برای همه یکسان هست
با توجه با اینکه زیر ساخت اپلیکیشن شاد ضعیف هست باید در یکی از پیامرسانهای تلگرام، بله ، سروش و یا گپ و... سوالات آزمون خودتون رو طراحی
این روز ها طراحی سایت
در پایتخت به یک بیزینس پر سود تبدیل شده و بیش از پیش مورد توجه قرار
گرفته است. وجود شرکت های باسابقه و مشهور در این حوزه و گسترش روزافزون
تعداد این شرکت ها در تهران بیانگر افزایش اقبال عمومی به این کسب و کار
است.
دلیل افزایش محبوبیت این کسب و کار را میتوان افزایش فروش آنلاین و گسترش کاربرد تکنولوژی در کشور دانست.
امروزه کوچکترین کسب و کارها تا بزرگترین آنها نیاز مُبرم به داشتن یک وبسایت اینترنتی را احساس میکنند.
خیلی
مشخصات کلی محصول

مدل

کوتاه

جنس

نخ

مناسب برای

دخترانه
,
یکی از سوالات افرادی که قهوه مینوشند یا اعتیاد به قهوه اسپرسو دارند اینه که طبع قهوه اسپرسو چیست؟؟ در کتاب های طب سنتی ایران طبع قهوه را سرد خشک یا گرم خشک بیان کرده اند.
در طبع خشک بودن قهوه و قهوه اسپرسو هیچ شکی نیست اما در گرم بودن و سرد بودن قهوه در کتب طب سنتی ایران اختلاف بوده است.

در کتب طب سنتی ایرانی قهوه اکثرا طبع قهوه را سرد و خشک بیان کرده اند اما برخی ها قهوه را در گرمی معتدل و خشکی زیاده بیان کرده اند.
حکیم می رعماد الدین محمودشیر
از کتاب عصاره روزت را بگیر نوشته لورتا لاروکه :
"آیا هنگام تماشای تلویزیون و یا استفاده از سایز رسانه ها، بیشتر دنبال وقت تلف کردن هستید یا می خواهید معلومات و دانسته هایتان را افزایش دهید ؟
آیا واقعا فکر می کنید آنقدر وقت اضافه دارید که باید روشهایی برای اتلاف آن بیابید ؟

که موفق شد از زندان آشویتس در لهستان، معروف به قتلگاه آدم‌سوزی زنده بیرون آید. او در نامه‌ا‌‌ی‌ خطاب به معلمان سراسر جهان برای تمام تاریخ این گونه می‌نویسد: چشمان من چیزهایی دیده است که چشم هیچ انسانی نباید ببیند؛من اتاق‌های گازی را دیدم که توسط بهترین مهندسین طراحی می‌شدند؛من پزشکان ماهری را دیدم که کودکانی معصوم و بی‌‌گناه را براحتی مسموم می‌کردند؛من پرستارانی کاربلد را دیدم ‌که انسان‌ها را با تزریق یک آمپول به قتل می‌رسانند؛
سلام، هدفم از این مطلب راهنمایی کساییه که مهندسی کامپیوتر (و احتمالا تا درصد زیادی علوم کامپیوتر) قبول شدن و می‌خوان خودشون رو برای دانشگاه آماده کنند. البته همچنین ممکن است برای دید پیدا کردن از محیط دانشگاه و رشته کامپیوتر هم مفید باشد.
ادامه مطلب
یک اصطلاح معروف هست که
می‌گویند فلانی اقیانوسی به عمق یک سانت(یا یک وجب!) است یعنی دانش وسیعی
در حوزه‌های محتلف دارد ولی دانشش عمق کمی دارد و هیچ‌کدام برای انجام کار
جدی مفید نیستند، در بیش‌تر وقت‌ها فرد عطش یادگیری دارد(که بسیار خوب است)
ولی در زمینه‌های مختلف یادگیری‌ می‌کند ولی در نهایت در هیچ کدام تخصّص
ندارد (یعنی مثلاً hello world بلد هست!)؟
ادامه مطلب
التاجر الجبان محروم و التاجر الجسور مرزوق (کنز الاعمال: ۹۲۹۳)
این جمله پیامبر رو چند روز پیش که داشتم پستای پیج اینستاگرامم رو چک می‌کردم دوباره دیدم. رسما ی‌ مدت اسیرم کرده بود...
خیلی جمله‌ی بلندیه...
ی‌ جا
هست ۱۰ تا کتاب ۲۰۰ صفحه‌ای می‌خونی، ی‌ جا هست ۶ تا کلمه؛ بعد اون ۶ تا
کلمه مسیر زندگی تورو تغییر می‌ده یا باعث می‌شه مسیر زندگی ده‌ها یا صد‌ها
یا میلیاردها نفر دیگه هم تغییر کنه. این جمله به‌نظرم ازون جملاته.
شاه‌کلیدیه که تمام در
مشخصات فنی Blue Fish Wooden Gig
اطلاعات کلی

ابعاد
55 × 55 میلی‌متر

وزن
20 گرم

قابلیت شستشو
ندارد

سایر توضیحات
ساخته شده از چوب
دارای محور به قطر 0.8 و ارتفاع 5.5 سانتی‌متر
 دارای صفحه به قطر 5.5 و ضخامت 1.2 سانتی‌متر

قیمت: 5,000 تومان
استاد فاطمی نیا:حدیثی
زیبا از امیرالمومنین علیه السلام نقل شده است که موارد بسیاری به بنده
مراجعه کردند که بعد از عمل به این روایت مشکلشان حل شده است! حضرت در یک
جمله کوتاه میفرمایند: (( الاحتمال ، قبر العیوب ))" تحمل و بردباری قَبر عیب هاست"چه طور جسد در قبر پنهان میشود، همه عیب ها با بردباری پنهان میشود.مردی
برایم نقل میکرد که من تا به منزل میرسیدم، همسرم شروع به دعوا میکرد که
چرا تو فقیری؟! چرا من را بیست سال اسیرخود کردی؟! و...! مرد میگفت من

یکی از رایج ترین زبان های گفتاری و نوشتاری در جهان زبان انگلیسی است. در حال حاضر بین ۷۰ تا ۸۰ درصد اطلاعات کامپیوتری و وب سایت ها، همچنین تله تکس و ایمیل ها به زبان انگلیسی هستند. زندگی در دنیای مدرن امروزی، نیازمند یادگیری این زبان است.ما در جامعه ای مدرن زندگی میکنیم که برای ارتباط با کشور های دیگر باید از زبانی بین المللی استفاده کنیم. گسترش زبان انگلیسی به عنوان زبان کسب و کار بین المللی برای افرادی که همکاران و مشتریان آنها از کشورها
این یک مقاله تبلیغاتی نیست! تجربه‌نگاری، کنجکاوری و فرصت‌طلبی شخصی منه در دنیای اینترنت و محصولات داخلی!
پیام رسان گپ یک از نرم‌افزارهای خوب تولید داخله که من به شخصه اون رو به سایر پیام‌ رسان‌ها ترجیح میدم. امکانات خوبی داره، زیرساختش قدرتمنده و از همه مهمتر چون این نرم‌افزار از داخل یک تیم بخش خصوصی با تجربه بین‌المللی بیرون اومده، دیدگاه تجاری چابک و صریحی داره که برای من جذابش کرده.
من به عنوان یک فعال حوزه IT و بِدور از نظر و سلیقه ش
حاج آقا قرائتی تعریف میکردند که:فردی گناهکار بود و به او تذکر دادم او هم جواب داد و گفت:ای بابا حاج آقا فکر کنم تو خدا را نمیشناسی خدا خیلی خیلی بخشنده و کریمه!!! استاد قرائتی هم که الحق و والانصاف استاد مثال هستند پاسخ داد: بانکم خیلی خیلی پول داره ولی تو بری بگی بده میده؟؟؟نه نمیده...!چون حساب و کتاب داره. ️ إِنَّ رَبَّکَ لَذُو مَغْفِرَةٍ وَذُو عِقَابٍ أَلِیمٍ️به راستی که پروردگار تو هم صاحب آمرزش و هم صاحب کیفری پر درد است.سوره فصلت آیه 43 ط
دوران زندگی امام زمان (عج)
دوران زندگی حضرت مهدی (عج) به چهار دوره تقسیم می شود که به شرح زیر می باشد :
۱) از تولد تا غیبت امام زمان (عج):
امام
زمان (عج) پس از تولد حدود پنج سال تحت سرپرستی امام حسن عسکری علیه
السلام به صورت نیمه مخفی زندگی کردند. یکی از کارهای بسیار مهمی که حضرت
امام
حسن عسکری علیه السلام در این دوره
انجام دادند این بود که امام زمان (عج) را به بزرگان شیعه معرفی کردند تا
در آینده در مسئله امامت دچار اختلاف و دو دستگی نشوند.
۲) غیبت
زندگی یک ماهه‌ی من در پاریس حاوی نکات زیادی بوده که هر یک را باید در جای مناسب خود به بحث گذاشت. نقاط ضعف و قوت زیادی را می‌توان در این جامعه یافت. لذا بهتر است هیچ قضاوت کلی انجام ندهیم. این نوشته فقط به یک مسأله‌ی خیلی مهم در مقایسه با جامعه‌ی ایران می‌پردازد.

ادامه مطلب
بدون امید به یک ناجی خارجی

با رویای راندن در آزادی،

از رب خود کمک بگیر

در دست نوشته های کوچک الهی خود،

یا صورت ها را له کن

برای نشستن در لجن زاری که ساخته ای،

به نظر می رسد تلاش ما برای پایین آوردن شماست

آرام پایین بیا ...

ما در حال تلاش برای بازسازی بهتر آن هستیم.
یک نمونه پاسخ نامه را که صحیح شده است در شکل زیر به شما نشان میدهیم.

پاسخنامه آیلتس بالا با مداد تکمیل شده است و بخش های مورد نیاز پر شده اند.
املای کلمات در سراسر پاسخنامه قابل قبول است.
فقط یک پاسخ کامل نشده است (به یاد داشته باشید همیشه می توانید حدس بزنید)
اصلاحات ببا خط زدن پاسخ اشتباه و دوباره نوشتن آن انجام شده است.
تصویر زیر یک پاسخ نامه ناقص را نشان میدهد.

شماره داوطلبی کامل نشده است.
نام کامل داده نشده و از حروف بزرگ استفاده نشده است

لغات بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی است.ممکن است یکی از دغدغه های زبان آموزان حفظ لغات زبان انگلیسی است .میتوانید روش های مختلفی که ما در این آموزش به شما معرفی میکنیم را امتحان کنید و نتیجه را ببیند و بهترین را انتخاب کنید.
مطالعه
مطالعه میتواند یکی از راه های حفظ لغات زبان انگلیسی باشد.شما میتوانید همه چیز را بخوانید ، از کتاب های داستانی تا بنر های مختلف روی دیوار شهر و مجله و روزنامه.
هر لغتی را که معنای آن را نمیدانید در دفترچه ای یاد
زمان ثبت نام:
18 دی ماه 1398 لغایت 3 بهمن 1398
روش‌های ثبت نام :
1– مراجعه به سایت
www.Etekaf.razavi.ir
2- ارسال عدد 8 به سامانه پیامکی 300008030 و تکمیل فرم ثبت نام
مکان‌های برگزاری اعتکاف:
1-مسجد گوهرشاد
2- مساجد وابسته آستان قدس رضوی (مسجد الرضا(ع) مصلی، مسجد الرضا(ع) خواجه ربیع، مسجد الرضا(ع) احمدآباد، مسجد صدیقی‌ها، مسجد امام خمینی(ره) و مسجد ملاهاشم)

شرایط ثبت نام:
الف – برادران 15 سال کامل
ب – خواهران 9 سال تمام
 تلفن‌های تماس:
متقاضیان می‌توانند با تلفن‌ها
خدای من ای جان جانان ، از کارت دست نکش تا شکلی را که تو میخواهی به خود بگیرم...
با هر روشی که می پسندی ادامه بده...
هر مدت که لازم است ادامه بده...
اما هرگز مرا به میان فولادهای بی فایده پرتاب نکن!

"تو تویی؛گردآور:امیررضا آرمیون"
خبر مرگ نوبل آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهی وفاتش را بخواند.زمانی که برادرش لودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترع دینامیت) مرده است.آلفرد وقتی صبح روزنامه‌ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد: آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ‌آورترین سلاح بشری مرد!آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد: آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشناسند؟سریع وصیت نامه‌اش را
دو تیم اتلتیکو مادرید و یوونتوس در جریان لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.
به همین بهانه می خواهیم ارزش مالی دو تیم را بررسی کنیم.
تیم یوونتوس با اینکه کریستیانو رونالدو را در اختیار دارد اما دارای ارزش مالی کمتری است.
یوونتوس دارای ارزشی بالغ بر 797.5 میلیون یورو است و سه بازیکن گران قیمت این تیم نیز به ترتیب دیبالا با 110 میلیون، رونالدو با 100 میلیون و پیانیچ هم با 70 میلیون یورو هستند.
آن طرف، تیم مادریدی ارزشی 913 میلیون یورویی دارد.
آنتو
ست لوازم التحریر مدل فروزن
محتویات داخل این بسته

محتویات بسته
مداد , پاک کن , تراش

سایر توضیحات
ست کامل لوازم تحریر شامل:

دو عدد مداد

دو نوع تراش

پاک کن

خط کش

لیوان درب دار

قمقمه

جا مدادی رومیزی

جا سوییچی کلیپسی

قیچی

قالب جاساز
مشخصات کلی

توضیحات اقلام
هدیه بسیار مناسب برای کودکان و نوجوانان مدرسه ای

هیجان انگیز برای کسانی که تازه قدم به مدرسه می گذارند

بسیار زیبا و جذاب و شیک

برای ثبت آگهی رایگان به سایت
با سلام خدمت دوستان , میدونم این نمونه پست زیاد وجود داره اما بنده بر طبق انتشارات میخوام پیش برم پس در اولین قدم باید به مخاطب یاد بدم چطور یک ربات بسازه.
برای ساخت ربات ابتدا به @botfather برید .
بعد از استارت کردن ربات دستور /newbot رو ارسال کنید

بعد از دیدن متن در عکس بالا یک متن برای عنوان رباتتون ارسال کنید.
ادامه مطلب
صبح روز بعد هنگامی که داشتند صبحانه میخوردند ، از پشت "پنجره" زن همسایه را دیدند که دارد لباس هایی را که شسته است آویزان میکند .زن گفت : ببین ؛ لباسها را خوب نشسته است !شاید نمی داند که چطور لباس بشوید یا اینکه پودر لباسشویی اش خوب نیست !شوهرش ساکت ماند و چیزی نگفت ...هر وقت که خانم همسایه لباس ها را پهن میکرد ، این گفتگو اتفاق می افتاد و زن از بی سلیقه بودن زن همسایه میگفت ...یک ماه بعد ، زن جوان از دیدن لباس های شسته شده همسایه که خیلی تمیز به نظر م
روزی مبلغی جوان، هیزم شکنی را در حال کار در جنگل می بیند و با فهمیدن اینکه هیزم شکن در تمام عمر خود حتی اسمی از عیسی نشنیده است، با خود می گوید:«عجب فرصتی است برای به دین آوردن این مرد!»در اثنایی که هیزم شکن تمام روز به طور یکنواخت مشغول تکه کردن هیزم و حمل آنها با گاری بود، مبلغ جوان یک ریز صحبت می کرد، عاقبت از صحبت کردن باز می ایستد ومی پرسد: «خب، حالا حاضری دین عیسی مسیح را بپذیری؟»هیزم شکن پاسخ می دهد: «نمی دانم شما تمام روز درباره عیسی مسی
چی شد من متوجه نشدم، من؟ من باید محتوا تولید کنم؟ به من گفتن همه چی پای کاروانه!
داستان
را از اوّل تعریف می‌کنم، از جایی که شنیدم محتوای فارسی در خیلی زمینه‌ها
به اندازه کافی نیست و اگر مطلب خوبی نوشته بشود خواننده خودش را دارد،
خیلی اوقات مخصوصاً در زمینه‌های فنّی توصیه به استفاده از مطالب انگلیسی
می‌شود چون مطالب فارسی به اندازه کافی قوی نیستند و طبیعی است که اگر
آن‌ها که دانش و توانایی لازم را دارند شروع به نوشتن کنند مطالبشان محبو
برای ورود به سایت پژوهشسرا کلیک کنید.
همکاری ۲ غول فناوری برای ارائه سرویس بازی ابری به تلفن‌های همراه
پس از بازگشت به زمین حس یک کودک ۲ هفته‌ای را داشتم
نقش مثبت یکی از مرگبارترین ویروس‌های جهان در درمان سرطان مغز
پیش‌بینی پیشرفت بیماری پارکینسون با یک آزمایش خون
یک سیاره فراخورشیدی نزدیک به زمین کشف شد
۳۰۰ ویروس با ترفندهای عجیب و غریب کشف شد .
درمان زخم‌های مزمن دیابتی با یک بانداژ جدید
پرتاب ماهواره‌ها آلودگی نوری به همراه دارد
"
با اتمام بوندسلیگای آلمان و قهرمانی بایرن در این رقابتها، نوبت به ارزیابی و معرفی برترین بازیکنان این فصل لیگ حرفه ای آلمان می رسد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
1-جیدون سانچو از دورتموند
سانچو 19 ساله که بازیهای درخشانی را از خود به جای گذاشت در صدر این لیست قرار دارد و با ارزش 100 میلیون یورویی با اقتدار بالانشین است.
2-کای هاورتز
رتبه دوم به هاورتز 19 ساله می رسد. او در این فصل بوندسلیگا در 34 بازی که برای بایرلورکوزن انجام داد 17 گل زد. هاو
همه اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که تجربه نوشتن مقاله داشته اند می دانند که باید توجه ویژه ­ای به نگارش چکیده ­ی مقاله­ ی خود داشته باشند. چکیده ­مقاله شما برای ارائه ­ی سابقه ی فشرده و مختصری از نتایج شما در قالب زیرمجموعه ­ای از واژه ­هایی که در مقاله ­تان استفاده می­کنید ضروری است. این بخش از مقاله ­ی شما بایستی حاوی مهم­ترین و جالب­ترین بخش­ های کار شما باشد.
ادامه مطلب
نام کتاب: چهل نامه کوتاه به همسرم
نویسنده : نادرابراهیمی
کتاب «چهل نامه‌‌ی کوتاه به همسرم» نوشته‌ی «نادر ابراهیمی» است.نادر ابراهیمی، یکی از برترین و معروف‌ترین خطاطان در زمان قدیم بود.
او کتاب «چهل نامه‌ی کوتاه به همسرم» را زمانی نوشته است که به تمرین خطاطی می‌پرداخته است.وی در مقدمه آورده است: «آن روزها که تازه تمرین خطاطی را شروع کرده بودم،
حدود سال‌های ۶۳-۶۵، به هنگام نوشتن، در تنهایی،
در فضایی که بوی تلخ مرکب ایرانی در آن می‌پ
استادی با شاگردش از باغى می گذشت .. چشمشان به یک کفش کهنه افتاد. شاگرد گفت گمان میکنم این کفشهای کارگرى است که در این باغ کار میکند . بیا با پنهان کردن کفشها عکس العمل کارگر را ببینیم و بعد کفشها را پس بدهیم و کمى شاد شویم ..!استاد گفت چرا براى خنده خود او را ناراحت کنیم؛ بیا کارى که میگویم انجام بده و عکس العملش را ببین! مقدارى پول درون آن قرار بده .. شاگرد هم پذیرفت و بعد از قرار دادن پول ، مخفى شدند. کارگر براى تعویض لباس به وسائل خود مراجعه کرد
برای باز کردن درب منزل با کارت اعتباری یا دیگر ابزار مشابه لازم است مراحل زیر را طی کنید:
۱. یک کارت مناسب که به اندازه کافی انعطاف‌‌پذیر و بزرگ باشد (به صورتی که به سادگی بتوانید با آن کار کنید و در دستتان بگیرید) انتخاب کنید.
۲. کارت را در شکاف عمودی بین درب ضد سرقت و چهارچوب (از سمت قفل) قرار دهید.
۳. کارت را در این شکاف به سمت پایین بکشید و همزمان در را به سمت داخل فشار دهید.
۴. در این صورت کارت باعث به عقب رفتن زبانه شده و قفل درب ضد سرقت بدون کل
هیچ چیز در طبیعت برای خود زندگی نمی کند.
رودخانه ها آب خود را مصرف نمی کنند.
درختان میوه خود را نمی خورند.
خورشید گرمای خود را استفاده نمی کند.
گل عطرش را برای خود گسترش نمی دهد.
زندگی یعنی در خدمت دیگران بودن ؛ قانون طبیعت این است.
پس اگر دیدی کسی گره ای دارد و تو راهش را می دانی سکوت نکن!
اگر دستت به جایی می رسید دریغ نکن.
معجزه زندگی دیگران باش.
این قانون کائنات است.
معجزه زندگی دیگران که باشی بی شک کسی معجزه زندگی تو خواهد بود.

"خدابامنه"
کد کالا: 1010
بذر بلوبری آذر سبزینه مدل A194
مشخصات فنی

مشخصات

نوع گیاه
میوه

فصل کاشت
بهار , پاییز , زمستان

ابعاد بسته بندی
9*14*-2 سانتی متر

وزن بسته بندی
5 گرم

تعداد دانه یا بذر
10 عدد

قوه نامیه
90 درصد

خلوص
100 درصد

فضای پیشنهادی برای کشت
2 متر مربع

عمق لازم برای کاشت
سطحی

خاک مناسب برای کاشت
خاک سبک

مقدار آب مورد نیاز
حفظ رطوبت خاک تا زمان جوانه زنی

قیمت: 5600 تومان

برای تهیه کالا و خرید ، روی تصویر زیر، کلیک کنید تا مستقیماً به سایت فروشنده کالا
و نیکی با بدی یکسان نیست.بدی دیگران را با شیوه بهتری که نیکی است دفع کن.
که در این هنگام آن کس که میان تو و او دشمنی است همچون دوست گرم میشود و عداوتش نسبت به تو تمام می شود.
"فصلت آیه 34 "
**
زندگی یک انعکاس است .
هر آنچه می فرستید باز میگردد.
هر آنچه که میدهید ، میگیرید .
یادتان باشد زندگی یک انعکاس است .
همیشه به سمت شما باز میگردد .
"پس همیشه خوب باشیم."
خودکار دوربین دار فضایی چیست؟
خودکار فضایی، نوعی خودکار ساچمه ای هست که در گرانش صفر، زیر آب و با هر زاویه ای استفاده می­شود.
مخترع خودکار دوربین دار فضایی چه کسی است؟
خودکار فضایی توسط پل سی فیشر اختراع شده است.خودکار دوربین دار برای جاسوسی پل سی فیشر در جنگ جهانی دوم در یک کارخانه تولید پروانه هواپیما کار می­کرد، سپس در یک کارخانه تولید خودکار به عنوان یک مخترع فعالیت کرده است. روانویس دوربین دار او برای خود یک شرکت ساخت خودکار افتتاح کر
پادکست یا به طور کلی نت کست یک
سری از فایل های دیجیتالی (صوتی یا تصویری) هستند که مخاطبان آنها را
براساس سلیقه خودشون دنبال و دانلود میکنند تا به صورت اتوماتیک از تولید
قسمت های جدیدمطلع شوند. پادکست ها بیشتر فرمت های صوتی دارند ولی در بعضی
موارد هم تولید کننده از فایل های ویدئویی یا متنی در کنار فایل صوتی خود
استفاده میکند.
ژنراتور
پادکست لیستی از فایل های پادکست را در سرور با عنوان فید پادکست نگه
میدارد تا از اینترنت در دسترس باشد. شنون
دوستان خدا با روشنایی یقین ، سیر می کنند و راهشان راه هدایت و نیک بختی است.
و اما دشمنان خدا وسیله دعوتشان گمراهی است و راهنمایی شان کوردلی است.
کسی که از مرگ می ترسد ، راه فرار از آن را ندارد و آنکه علاقه مند به ماندن است، همیشه نمی ماند و بالاخره یک روز باید برود.
مادر به خودش یاد آوری میکند که هدف او :
پرورش فرزندیست که می تواند خشمش را کنترل کند و هوش هیجانی لازم برای این کار راد دارد.
این یعنی در چنین شرایطی تنبیه حتما کار نمی کند ؛ بلکه کودک باید با مادرش ارتباط برقرار کند و برای مدیریت احساساتش از مادر کمک بگیرد....
همین چند لحظه پیش بود که با چنگال افتاده بود به جون مرغ پخته شده ای که در یک لیوان آب غوطه ور بود.
اگه ظرف مرغ رو سریع از جاش برمیداشتم حتما بینمون کدورت پیش میومد.
کما اینکه داشتیم این کا
بهش گفتم : حالم خوب نیست کمکم کن به خودم بیام.
گفت : تنها کسی که الان میتونه کمکت کنه خودتی.
گفتم : خب چیکار کنم؟
گفت : تو جزو کسانی هستی که زود به خودت میای نگران نباش.
گفتم : اما سه روز گذشته.
گفت :فقط خودت.
راست میگفت فقط خود آدم میتونه کمک حال خودش باشه اگر و فقط اگر که بخواهد.

آموزش طراحی سایت

سلام با آموزش طراحی سایت در خدمت شما هستیم , در قسمت قبل چند رسانه ای در HTML‏ را یاد گرفتیم , در قسمت دوازدهم با ادامه آموزش طراحی سایت همراه باشید:
یاد گرفتیم که یک نمونه داکیومنت HTML دارای ساختار زیر می باشد.
Document declaration tag
< html>
< head>
Document header related tags
< head>
< body>
Document body related tags
< body>
< html>
این فصل جزئیات بیشتری در مورد بخش سربرگ در HTML ارائه می دهد که به وسیله ی برچسب <head> نمایش داده می شود. برچسب< head>حاوی برچسب ه
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
فیلم های آموزشی گروه کامپیوتر( فنی و حرفه ای و  کاردانش ) خراسان رضوی اغلب نرم افزار ها در اینجا موجود است .
فیلم های آموزشی Adobe Photoshop
فیلم های آموزشی نرم افزار Camtasia

فیلم های آموزشی نرم افزار WordPress

فیلم های آموزشی میکروتیک

فیلم های آموزشی نرم افزار Adobe Flash
ادامه مطلب
چرا زودپز برقی جی پاس را از فروشگاه زیوا بخریم ؟
زودپز برقی یکی از ابزار های مهم پخت و پز خانواده محسوب میشود. ما توصیه میکنیم با توجه به قیمت های بازار زودپز جی پاس را از فروشگاه زیوا بنا به دلایل زیر خریداری نمایید:
زودپز جی پاس فروشگاه زیوا
1- قیمت پایین زودپز جی پاس فروشگاه زیوا
با توجه به مرزی بودن فروشگاه اینترنتی زیوا ، تمامی محصولات ارائه شده منجمله زوپز جیپاس از پایین ترین قیمت بازار برخوردار است ، و بهترین سرویس دهنده از نظر قیمت مح
گوشت کوب چوبی کد 2580
کشور مبداء برند: ایران
جنس بدنه: چوب
جنس دسته: چوب
مشخصات فنی گوشت کوب چوبی کد 2580
مشخصات:

ابعاد
23x6.5x6.5 سانتی‌متر

وزن
225 گرم

کشور مبداء برند
ایران

جنس بدنه
چوب

جنس دسته
چوب

قیمت: 40,000 تومان

کد کالا: 1008
بذر توت فرنگی گاویتا آذر سبزینه مدل A17

بسته بندی مناسب جهت حفظ و نگهداری بذر
بذور اصلاح شده
بذور تولید شده در سال جاری
بذور خالص سازی شده
بذور با قوه نامیه بیش از 90 درصد

مشخصات فنی

مشخصات

نوع گیاه
صیفی جات

فصل کاشت
بهار , پاییز , زمستان

ابعاد بسته بندی
9*14 سانتی متر

وزن بسته بندی
15 گرم

قوه نامیه
90 درصد

خلوص
100 درصد

فضای پیشنهادی برای کشت
2 متر مربع متر مربع

عمق لازم برای کاشت
2 برابر قطر بذر

خاک مناسب برای کاشت
خاک سبک

فضای مورد ا
حجاب_خوده_عدالته، ⁉چرا وقتی طلا رو میذاریم توی ویترین و مدام میگیم این ارزشش خیلی بالاست و سیب زمینی رو وسط میدون حراج می کنیم کسی نمیگه بی عدالتیه و تبعیضِ درحق این دو؟ چون همه فهمیدیم اون طلاست و باید حجاب وپوششی فراتر از سیب زمینی داشته باشه،باید شیشه داشته باشه و دوربینم داشته باشه و آژیر خطر هم داشته باشه.. من میگم تا وقتی دیوار واسه خونه هامون نذاریم نمی تونیم بگیم کسی به حیاط خونه هامون نگاه نمی کنه . پس  همیشه باید یه مرز و حدی باشه
تاریخچه کاراته 

کاراته در لغت 
کاراته (karate  -ژاپنی: 空手)  که از دو بخش متفاوت کارا (Kara) و ته (Te) مشتق شده است.در ابتدا کاراته را به وسیله حروف چینی می نوشتند و به همین دلیل  مفهومی که القا می نمود کارا به معنی چینی و ته به معنی دست که این معنی از توته  (Tote)به معنای دست چینی می بود معنا می شد. و تا زمانی که کاراته می خواست عضو انجمن هنرهای رزمی ژاپن بنام دای نیپون بوتوکو کای (Dai Nippon Butoku Kai) شود طبق خواست  انجمن یکی از شروط پذیرش کاراته به عنوان عضویت
سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 15 مانکن قسمت 1

نازنین بیاتی در سریال مانکن نیز حالا تجربه دیگر و جالبی در ژانری متفاوت در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت، آخرین مورد سریال گلشیفته بود و با این حضور خود نشان داد که به دنبال تجربه های قدرتمند تری است و قطعا هم بازی شدن با محمدرضا فروتن و مریلا زارعی می تواند نوید بخش درخشش های فرا تر باشد.

امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین و لیندا کیانی نیز البته بازیگران دیگری هستند که در این سریال حضور خواهند
سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 14 مانکن قسمت 1

نازنین بیاتی در سریال مانکن نیز حالا تجربه دیگر و جالبی در ژانری متفاوت در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت، آخرین مورد سریال گلشیفته بود و با این حضور خود نشان داد که به دنبال تجربه های قدرتمند تری است و قطعا هم بازی شدن با محمدرضا فروتن و مریلا زارعی می تواند نوید بخش درخشش های فرا تر باشد.
امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین و لیندا کیانی نیز البته بازیگران دیگری هستند که در این سریال حضور خواهند
سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 13 مانکن قسمت 1

جوشن کبیر را خواندم؛تا شماره 13 عربی خواندم .
اما دیگر دلم نخواست عربی بخوانم.
فارسی اش را خواندم؛لذت بردم.
هرزچند گاهی مکث میکردم و فکر میکردم به جمله ای که خوانده بودم.
دیرتر تمام شد.
دو برابر بیشتر وقت گرفت از زمانی که عربی خوانی میکردم.
اما دلنشین تر بود برای منی که عربی نمی دانستم و فارسی زبان بودم.
انقدر دلچسب بود که حالا میخواهم هر روز آیه ای را به اشتراک بگذارم.
فارسی اش را.
تا صد روز هر روز یک آیه.
در آن اندیشه کنم و رازش را در یابم.
*به نام
پرسش:بچه
ها در مدرسه می پرسند اگرهمه چیز را خدا آفریده پس خدا را کی آفریده؟ با
چه مثالی می توان به زبان ساده این موضوع را به آنها فهماند؟چون وقتی از ذات و هستی خدا سخن می گوییم هضم آن برایشان سخت است. 
پاسخ:اینطور نیست که هر کسی که دارای
چیزی هست آن را از دیگری گرفته باشد، مثلا ما هر غذایی را که می چشیم و می
بینیم شور است می فهمیم این شوری را از نمک گرفته است، اما دیگر نمی پرسیم
این نمک شوری اش را از چه گرفته است؟ چون میدانیم شوری نمک از خودش اس
کتابها رو دور خودم می چینم و دونه دونه وتند تند ورق میزدم تا به یه جمله ای که دلنشینه برسم و بتونم پست صبحگاهی رو آپلود کنم.
بالاخره صبح اومده و باید خبر اومدنش رو داد.
دلم میخواد خروس باشم.خروس خانم ؟ صفحات مجازی.
بگم : قوقولی قوقول صبح اومده دوباره؛ پاشید که وقت کار.
اما تو گشت و گذارم توی کتابها هیچ چیزی که در حال حاضر به دلم بشینه پیدا نمی کنم.
خودم دست به قلم میشم.مثه همه روزهایی که قبل از این سه سال گذشته مینوشتم بدون هیچ کپی برداری از کسی.اص
برای ورود به سایت پژوهشسرا کلیک کنید.
مسابقات سلول‌های بنیادی
وزیر آموزش و پرورش دستورالعمل سنجش و پذیرش دانش آموزان در مدارس استعدادهای درخشان را به استان ها اعلام کرد.
دفترچه سوالات و کلید مرحله اول آزمون المپیادهای علمی 99-1398 توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام شد.
ثبت نام اولین دوره المپیادهای پژوهشی در دو رشته محیط زیست و انرژی آغاز می‌شود.
همکاری ۲ غول فناوری برای ارائه سرویس بازی ابری به تلفن‌های همراه
پس از بازگشت به
گوشت کوب چوبی کد 2580
کشور مبداء برند: ایران
جنس بدنه: چوب
جنس دسته: چوب
مشخصات فنی گوشت کوب چوبی کد 2580
مشخصات:

ابعاد
23x6.5x6.5 سانتی‌متر

وزن
225 گرم

کشور مبداء برند
ایران

جنس بدنه
چوب

جنس دسته
چوب

قیمت: 40,000 تومان

ماجرا اینه که هیچکس جز خودمون واقعاً نمیدونه که چی از زندگی میخوایم، پس چرا منتظر باشیم دیگران مسیر خوشبختی رو نشونمون بدن؟
من
( آرش ) و برادرم آرمان، یه روزی از قطار سریع السیر زندگی تو تهران بیرون
پریدیم و وارد داستان تازه ای شدیم. ما با هر چی که داشتیم شروع کردیم به
ساختن فکرای تو سرمون. سعی کردیم یاد بگیریم چطور تفاوت ها و اختلاف
نظراهامون باعث اختلال تو پیشرفت کار نشن و حتی کمک کنن که نتیجه بهتری
بگیریم. ما برای ساختن هر گوشه ی اینجا با
مردم اهالی منطقه بروایه حد فاصل جاده اهواز - شوش به دلیل در امان بودن از آب گرفتگی به جنگل اطراف روستا پناه برده و در محاصره کامل سیلاب اند و راههای ارتباطی و امکان انتقال آنها به نقاط امن به دلیل همراه داشتن دام هایشان نیست. هرچند بسته های غذایی کم و بیش از سوی نیروهای امدادی و خیرین به آنها میرسد اما امکانات بهداشتی و آب آشامیدنی کافی را ندارند.همچنین در روزهای پیش رو گرمای هوای منطقه مشکلات انها را دوچندان خواهد کرد./عکس: محسن کرامت، محمد ج
مجموعه نوشتاری عدل برتر است یا جود و احسان؟
بخش اول: تقدم #عدالت بر #احسان

از مولا علی علیه‌السلام سؤال کردند: «از این دو کدام برترند: عدالت یا جود؟» وَسُئِلَ أَیُّهُمَا أَفْضَلُ، الْعَدْلُ أَوِ الْجُودُ؟
علی علیه‌السلام جواب بسیار جامع و حساب شده‌اى داد؛ فرمود: «عدل، هرچیزى را در جاى خود قرار مى دهد ولى جود و بخشش آن را از مسیرش فراتر مى برد، (اضافه بر این) عدالت، قانونى است همگانى ولى جود و بخشش جنبه خصوصى دارد بنابراین، عدل، شریف تر و ب
در این مطلب سعی می کنم خیلی ساده و شفاف تفاوت الگوریتم های Classification و Regression را توضیح میدم.

اول که هر دو این الگوریتم ها در دسته الگوریتم های یادگیری ماشین Supervised قرار می گیرن. در روشهای یادگیری Supervised، هدف یادگیری تابع f است که متغیر ورودی x را به متغیر خروجی y نگاشت می نماید. یعنی y=f(x)
تفاوت اصلی این دو روش در خروجی آنهاست. در Regression خروجی به صورت عددی (پیوسته) و در Classification خروجی به صورت دسته، گروه، یا برچسب (گسسته) است.

برای مثال، فرض کنید که دیتا
سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 15 مانکن قسمت 1

سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 17 مانکن قسمت هفدهم

امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین و لیندا کیانی نیز البته بازیگران دیگری هستند که در این سریال حضور خو
سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 16 مانکن قسمت شانزدهم

امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین و لیندا کیانی نیز البته بازیگران دیگری هستند که در این سریال حضور
جزیره کیش نگین خلیج همیشه فارس مقصد محبوب ایرانیان برای گردشگری و تفریح است. تور کیش از اصفهان هم یکی از محبوب ترین مسیرهاییست که به صورت روزانه و حرکت با دو پرواز زاگرس ایر و کیش ایر از فرودگاه اصفهان به مقصد فرودگاه کیش انجام می شود. تور جزیره کیش از اصفهان همواره مورد توجه کسانیست که می خواهند تعطیلات خود را در جزیره بکر با شرایط و امکانات تفریحی و سرگرمی بگذرانند.
مدت
پرواز از اصفهان به کیش حدود 1 ساعت 20 دقیقه است که در تورهای کیش که شما
ا

۹۵% اولین تجربه خرید و بازدید وب سایت ها از گوگل شروع می شود.منبع: Kissmetrics
۷۵% مشتریان هیچگاه به صفحه دوم گوگل برای جستجو نمی روند.منبع: Imforza.comمتوسط صفحه اول نتایج گوگل ۱۸۹۰ کلمه است
۹۱ درصد از کاربران اینترنت برای کارهایشان از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند.
۶۱ درصد شرکت ها در سال ۲۰۱۹ عنوان کرده اند بهبود سئو و افزایش حضور ارگانیک آنها در صفحات اول گوگل از اولویت های اصلی برنامه های مارکتینگ آن ها به حساب می آید.
پنج نتیجه اول که در بالای ص
وزیر_نادان_دهقان_دانا
پادشاهى با وزیر و عده‌اى از همراهان به قصد شکار از شهر خارج شد. بعد از
طى مسافتى چشمش به دهقانى افتاد که مشغول کندن زمین بود شاه جلو رفت و از
دهقان پرسید: در هشت چکار کردى که حالا مى‌کنی؟ دهقان جواب داد: کردم و
نشد.بعد پرسید: با دو چه کردی؟ دهقان گفت: دو تبدیل به سه شد.گفت: دور چه شد؟ دهقان جواب داد: نزدیک شد.پرسید: با برادران چه مى‌کنی؟ گفت بین آنها تفرقه افتاده است.چند سؤال دیگر هم از او کرد و سرانجام به او گفت: ارزان نفر
کد کالا: 1013
بذر بلک بری رویال سید مدل BZK-12
مشخصات

نوع گیاه
میوه

فصل کاشت
بهار , پاییز , زمستان

ابعاد بسته بندی
1×6×10 سانتی متر

تعداد دانه یا بذر
4 عدد

قوه نامیه
85 درصد

خلوص
100 درصد

فضای پیشنهادی برای کشت
1 متر مربع

عمق لازم برای کاشت
دو برابر قطر بذر

خاک مناسب برای کاشت
20% کوکوپیت ، 40% پیت ماس ، 40% شن ریز

فضای مورد استفاده
گلدان ، باغچه، فضای سبز

مقدار آب مورد نیاز
مرطوب تا زمان جوانه زنی

سایر مشخصات
نحوه کاشت: برای کاشت این بذر ابتدا در گلدان ک
زودپز برقی یکی از مهمترین اقلام و لوازم ‌آشپزخانه است و یکی از بهترین وسیله ها برای پخت و پز به شمار میرود. کار کردن و پختن غذا با زودپز ها بسیار ساده است ، فقط کافیست ‌آن را با انواع مواد غذایی مانند انواع سبزیجات ، گوشت ، حبوبات و…. پر کنید و درب ‌آن را ببندید و بگزارید تا در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن بپزد. در این مقاله به بررسی مشخصات 10 زودپز برقی برتر فروشگاه زیوا به ترتیب خواهیم پرداخت.
معرفی 10 زودپز برقی برتر ارائه شده در فروشگاه
روزی مرد کشک سابی نزد شیخ بهائی
رفت و از بیکاری و درماندگی شکوه نمود و از او خواست تا اسم اعظم را به او
بیاموزد، چون شنیده بود کسی که اسم اعظم را بداند درمانده نشود و به تمام
آرزوهایش برسد.شیخ مدتی او
را سر گرداند و بعد به او می‌گوید اسم اعظم از اسرار خلقت است و نباید دست
نااهل بیافتد و ریاضت لازم دارد و برای این کار به او دستور پختن فرنی را
یاد می‌دهد و می‌گوید آن را پخته و بفروشد بصورتی که نه شاگرد بیاورد و نه
دستور پخت را به کسی یاد دهد.م
پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمودند:وقتی در امورت سردرگمی آشفتگی و حیرانی دیدی و در معیشتت و اقتصادت تگنا دیدی، دیدی تحت فشاری، آسان و روان رزق و روزیت نمی‌رسه، نماز استغفار را وا مگذار، خداوند با خدایی خودش تمام امورات تو رو اصلاح می‌کنه به برکت مداومت بر نماز استغفار. 
نماز استغفار دو رکعت است: در هر رکعت حمد و سوره‏‌ی قدر را بخوان و بعد از قرائت، 15 بار بگو: «استغفر الله» و بعد به رکوع که رفتی آن را ده بار بگو از رکوع بلند شدی ده مرتبه
در این برهه از تاریخ که قرار داریم، جریان رود پر نعمت اینترنت برروی بیشتر جامعه ایران بسته شده و چیزی که از آن مانده آبی راکد و بی‌جان است.

عده‌ای هم در همین وضعیت ماهگیری و گذران زندگی را یادگرفته‌اند.

عده دیگری هم از غم و ناامیدی سر به بیابان گذاشته‌اند!

البته مشکلات جدی که برای بعضی‌ها پیش آمده قابل چشم‌پوشی نیست اما برای قشر عظیم دیگری که صرفا مصرف‌کننده بودند تنها خوراک ذهنشان مسدود شده.

به جنبه‌های سیاسی یا غیرسیاسی این مسئله کا
با سلام، چند سری مطلب قصد دارم
بگذارم برای معرفی زبان‌هایی که خودم "اندکی" باهاشون کار کردم و یک یا
چند نکته از آن‌ها برایم جالب بوده‌اند. طبیعتا تعدادی از زبان‌هایی که
معرفی می‌کنم برنامه‌نویس حرفه‌ای دارند و خیلی بهتر و بیش‌تر از من به
مفاهیم زبان مسلط هستند، از آن ها تقاضا دارم مطلب من را کامل کنند :)
زبان
اولی که قصد معرفی دارم(و زبان محبوب خودم هست) زبان brainf*ck هست که
اولین نکته‌ای که باید بدونید اینه که اسمش کاملا شایسته‌است و سع
یوهان گوتلیب فیشته در کتاب مقصود انسان، تضادی را در شناخت بشری مطرح می کند و در کتاب به وسیله ی استدلال های خود راه حلی برای این تضاد پیدا می کند.
در علم سعی ما بر این است که هر پدیده ای را تببین علّی کنیم و به این نتیجه برسیم که رخ دادن هر پدیده ای در جهان ضروری است و از عللی پیش از خود به وجود آمده است. اگر بخواهیم این گزاره را تعمیم بدهیم به این موصوع می رسیم که خود رفتار من هم(به عنوان یک انسان) بر اساس عللی بیرونی شکل می گیرد. تضاد در این نقطه ش
الان چندین سال گذشته و دیگر اصلاً یادم نمی‌آید چندشنبه بود و صبح بود یا ظهر یا کِی! چه برسد که بخواهد یادم باشد وقتی خبر را شنیدم چه حالی شدم یا به چه چیزی فکر کردم. خب، اصلاً به من ربطی هم نداشت که! من که زندگی خودم را داشتم می‌کردم و به ما هم که گَردی قرار نبود بنشیند، هان؟!
من از حسی که داشتم چیزی به یاد ندارم، ولی بعدها که توصیف آدمهای مختلف از شنیدن خبر در آن روز را خواندم و شنیدم، همه از بُهت و گیجی و ناباوری‌شان می‌گفتند... از سوال‌هایشان

گاهی اوقات فکر میکنم که چه دنیای کوچک و محدودی برای خودم درست کرده ام!
"شمیم یاس"

دیشب ازم خواهش کرد .
نمیتونستم خواهشش رو قبول کنم.
اصلا من قبول میکردم پسرک رو چجوری باید توجیح میکردیم که نرو بغل بابات.
نرو بغل بابات کوچولو از امروز دیگه با فاصله از کنارش رد شود.
بابات خودش رو از ما محروم میکنه ،چون که میترسه.
اون تو آزمایشگاه کار میکنه.آزمایشگاه بیمارستانی که بیماران کرونایی هم توش هستند.
آزمایشگاهی که تنها تجهیزاتی که برای مراقب از پرس
رجبعلی خیاط می گفت :در نیمه شبی سرد زمستانی در حالی که برف شدید میبارید و تمام کوچه و خیابان ها را سفید پوش کرده بود ؛ از ابتدای کوچه دیدم که در انتهای کوچه کسی سر به دیوار گذاشته و روی سرش برف نشسته است! باخود گفتم شاید معتادی دوره گرد است که سنگ کوب کرده! جلو رفتم دیدم او یک جوان است! او را تکانی دادم! بلافاصله نگاهم کرد و گفت چه میکنی ! گفتم : جوان مثه اینکه متوجه نیستی ! برف، برف ! روی سرت برف نشسته! ظاهرا مدت هاست که اینجایی خدای ناکرده می میری!!!
ویکی پدیا یک سایت فوق العاده معتبر است و لینک گرفتن از آن، حتی با علم به این موضوع که لینک های آن نوفالو هستند، فوق العاده موثر است.

برای دریافت بک لینک از ویکی پدیا باید یک محتوای مرجع، ارزشمند و باکیفیت تولید کنید. سپس باید به دنبال مقالات مرتبط در ویکی پدیا بگردید و با هدف بهبود محتوای ویکی پدیا، لینک سایت خود را در بخش منابع ثبت کنید.

ادامه مطلب
در ابتدای مطلب توصیه میکنم که حتما مستند زیر را دانلود فرمایید:
+دانلود مستند متولد اورشلیم
+ دانلود مستند انقلاب جنسی 1
+ دانلود مستند انقلاب جنسی 2
+ دانلود مستند انقلاب جنسی 3

ارتباط جنسی با همسر مشکوک یا مبتلا به بیماری در این موقعیت زمانی جایز نیست.
حتی توصیه می‌شود در صورت وجود علائمی مانند تب، سرفه و تنگی نفس در همسر خود از ارتباط جنسی خودداری کنید.
امکان انتقال ویروس در ترشحات بدن مانند خلط گلو، عرق، خون، استفراغ، ادرار و مدفوع نه تنه
فیلم های آموزشی گروه کامپیوتر( فنی و حرفه ای و  کاردانش ) خراسان رضوی اغلب نرم افزار ها در اینجا موجود است .
فیلم های آموزشی Adobe Photoshop
فیلم های آموزشی نرم افزار Camtasia

فیلم های آموزشی نرم افزار WordPress

فیلم های آموزشی میکروتیک

فیلم های آموزشی نرم افزار Adobe Flash
کلیه فیلم های  آموزشی موردنیاز پایه های دهم تادوازدهم  رشته شبکه و نرم افزار رایانه ( رایادرس )

فیلم های آموزشی کارگاه های آموزشی
فیلم های آموزشی دبیرخانه راهبری کشوری کامپیوتر

نقد و بررسی فیلم ققنوس سیاه Dark Phoenix 2019فرنچایز «مردان ایکس»ِ فاکس با فیلم «فونیکس سیاه» که جایگاه خودش را به عنوان شرم آورترین پایان بندی این سری فیلم ثابت می کند، برای همیشه به اتمام رسید و خودش را با رویی سیاه تسلیم مارول استودیوز کرد!
بگذارید همین ابتدای کار حس و حالی که پس از دیدن این فیلم داشتم برایتان توصیف کنم: «سایمون کینبرگ» در قسمت پایانی حکم شکنجه گری را داشت که ما را در خرابه ای متروک، مخوف و تاریک به صندلی آهنی و سختی بسته و آرام آ
زونکن بنسان مدل A5-Short سایز 8 سانتی متر
مشخصات کلی

سایز
A3

ابعاد
27.5 × 18.4 × 7.5 سانتی‌متر

جنس
مقوایی

سایر توضیحات
زونکن محکم و با کیفیت

دو جلد زونکن بنسان

دارای لبه فلزی و تیگل و حلقه انگشتی